Dla Prasy

Dla Prasy

Poręczne centrum prasowe dla dziennikarzy.

  24.08.2018 r.

  Toyota Bank z ofertą dla wszystkich kierowców

  Toyota Bank wprowadza Moto Konto - rachunek bankowy dla kierowców aut wszystkich marek, jednocześnie rozpoczynając kolejną edycje cieszącej się uznaniem klientów promocji ze zwrotem za paliwo. W ramach kompleksowej oferty zamortyzowani klienci mogą zyskać nie tylko do 10% zwrotu za paliwo, ale również dostęp do unikatowych ofert czy premii pieniężnych na zakup nowej Toyoty lub Lexusa. Całość oferty wspiera nowa mobilna aplikacja „Tankuj Korzyści” do zarządzania bonusami i zwrotami za paliwo.

  Pobierz pdf
  01.08.2018 r.

  50 zł premii za założenie lokaty w Toyota Bank

  Wraz z początkiem sierpnia Toyota Bank rusza ze swoją najnowszą akcją promocyjną „Premia za lokatę”. W ramach akcji, wszyscy klienci którzy posiadają dowolne konto osobiste w Toyota Bank oraz założą lokatę na minimum 10 000 zł, otrzymają premię pieniężną w wysokości 50 zł. Z akcji można skorzystać do 31 sierpnia 2018 roku.

  Pobierz pdf
  31.07.2018 r.

  Toyota Bank rusza z kampanią edukacyjną do wszystkich kierowców

  "MOTOFINANSE: portfel nowoczesnego kierowcy" to najnowsza kampania edukacyjna Toyota Bank & Toyota Leasing, realizowana we współpracy z blogerem finansowym Maciejem Samcikiem. Kampania informować będzie jak - korzystając z różnego rodzaju produktów finansowych - optymalizować koszty związane z codzienną eksploatacją samochodu.

  Pobierz pdf
  11.06.2018 r.

  Polacy korzystają z nowoczesnych form leasingu

  Polscy przedsiębiorcy stają się coraz dojrzalsi i gotowi do korzystania z nowatorskich form finansowania aut firmowych. Największą popularnością cieszą się produkty oparte o tzw. podwyższoną wartość resztową, które dają możliwość częstszej wymiany samochodu oraz zakupu w niższej cenie, lepiej wyposażonego pojazdu.

  Pobierz pdf
  01.06.2018 r.

  Usługi Toyota Leasing z elitarnym Laurem Konsumenta - Grand Prix 2018

  Innowacyjne produkty finansowe oferowane przez Toyota Leasing Polska, otrzymały kolejną prestiżową nagrodę Laur Konsumenta - Grand Prix 2018 w kategorii Usługi Leasingowe. Podstawę oceny w tym najbardziej cenionym plebiscycie stanowią opinie samych klientów, zbierane w wieloetapowym sondażu przy współpracy z instytucją badawczą. 

  Pobierz pdf
  31.01.2018 r.

  Zarabiaj z duetem korzyści – Toyota Bank wznawia popularną promocję

  Toyota Bank we współpracy z Agorą Performance uruchomił kolejną edycję akcji promocyjnej zatytułowanej „Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2”. Dzięki niej, dotychczasowi, jak również nowi klienci banku otrzymają szansę otrzymania znaczącej premii poprzez wzięcie udziału w akcji „Duet lokat – edycja 2”, a następnie „Polecaj i zarabiaj”. Maksymalna suma premii dla nowego klienta to nawet 430 zł. Rejestracja do promocji trwa od 30.01.2018 do 23.02.2018 roku.

  Pobierz pdf
  30.01.2018 r.

  Toyota Bank rozbudowuje ofertę lokat

  Toyota Bank rozszerza ofertę depozytów bankowych o Lokatę Sprint na 180 dni oraz Lokatę Plus na 9 miesięcy. Oprocentowanie lokat wyniesie odpowiednio 2,5% i 2,0% w skali roku, co pozwoli na osiągnięcie ponadprzeciętnych zysków w krótkim okresie oszczędnościowym. Lokaty dostępne przez Internet skierowane są do wszystkich Klientów, którzy założą bądź posiadają już Konto Jedyne w Banku. Dostęp do nowych produktów banku został uruchomiony z dniem 30 stycznia br. 

  Pobierz pdf
  22.01.2018 r.

  Usługi Toyota Leasing Polska nagrodzone Laurem Konsumenta 2018

  Toyota Leasing Polska oferująca Leasing SMARTPLAN - nowoczesne rozwiązanie z zakresu finansowania samochodów otrzymała prestiżową nagrodę ‘Laur Konsumenta 2018’ w kategorii Usługi Leasingowe. Podstawę oceny w tym najbardziej cenionym plebiscycie stanowią opinie samych klientów, zbierane w wieloetapowym sondażu przy współpracy z instytucją badawczą.

  Pobierz pdf