Kariera

Kariera

Oferujemy pracę w stabilnej, kierującej się wartościami Toyota Way organizacji, w przyjaznym zespole, w którym liczą się partnerskie relacje, kreatywność i praca zespołowa.

  Nasza filozofia - Toyota Way

  Naczelną zasadą Toyoty jest służenie społeczeństwu poprzez świadczenie usług o najwyższej jakości. Dlatego zawsze kierujemy się wartościami dotyczącymi zarządzania i metodami prowadzenie interesów, które określamy wspólnym mianem „Toyota Way”.

  Toyota Way jest dla ludzi z globalnej organizacji Toyota ideałem, standardem i przewodnikiem, i zawiera wartości, w które wierzymy:

  • Roztropność i Ambicja – przed podjęciem działań, tworzymy długoterminową wizję. Stawiamy czoła wyzwaniom z odwagą i kreatywnością, dzięki czemu urzeczywistniamy nasze marzenia.
  • Kaizen – ciągle doskonalimy swoje działania. Dążymy ku innowacjom i ciągle ewoluujemy.
  • Genchi Genbutsu - sięgamy do źródła i poznajemy fakty, by podjąć trafne decyzje. Dzięki temu realizujemy cele w optymalnym tempie.
  • Respekt – podchodzimy z głębokim zrozumieniem oraz szacunkiem
   do każdego człowieka. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania.
   W ten sposób zdobywamy zaufanie i lojalność naszych pracowników
   i klientów.
  • Praca zespołowa – stymulujemy rozwój osobisty i zawodowy, wykorzystujemy potencjał drzemiący w każdym z nas. W ten sposób maksymalizujemy jakość pracy indywidualnej i zespołowej.
  Toyota Bank - Specjalista ds. Controllingu

  Toyota Bank Polska S.A. należy do Toyota Financial Services, holdingu spółek finansowych grupy Toyota - jednej z największych światowych marek samochodowych.

  Oferujemy Klientom Indywidualnym oraz Instytucjonalnym najwyższej jakości rozwiązania wspierające finansowanie zakupu pojazdów, dostosowane do ich szczególnych potrzeb.

  W chwili obecnej do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

  Specjalista ds. Controllingu

  Miejsce pracy: Warszawa


  Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • przygotowywanie raportów operacyjno-finansowych/sprzedażowych,
  • przygotowywanie raportów z zakresu ryzyka płynności i ryzyka stopy procentowej,
  • monitorowanie wyników Banku,
  • monitorowanie realizacji celów budżetowych,
  • analizę danych finansowych.


  Oczekujemy kwalifikacji i umiejętności:

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego (preferowane kierunki: finanse, bankowość, rachunkowość)
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w Dziale Controllingu/Analiz (preferowane doświadczenie w sektorze bankowym)
  • znajomości matematyki finansowej w stopniu średnio zaawansowanym
  • dobra znajomość konstrukcji i funkcjonowania produktów bankowych będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobrej znajomości programu Microsoft Excel, mile widziana znajomość środowiska SAS
  • dobrej znajomości języka angielskiego.


  Oferujemy:
   

  • dobrą atmosferę pracy w przyjaznym Zespole nastawionym na współpracę w stabilnej międzynarodowej organizacji znanej z wysokich standardów pracy
  • możliwość rozwoju kompetencji w wielozadaniowym środowisku pracy
  • premię roczną, pakiet benefitów (opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, bonus wakacyjny, naukę języka angielskiego oraz zajęcia rekreacyjne)


  Aplikacje w języku polskim zawierające CV prosimy przesyłać klikając przycisk

  APLIKUJ


  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i klauzula informacyjna
  Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Toyota Bank Polska S.A., 02-676 Warszawa, ul. Postępu 18 b, 22 4885000, daneosobowe@toyotabank.pl , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
  Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Toyota Bank Polska S.A., 02-676 Warszawa, ul. Postępu 18 b danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: daneosobowe@toyotabank.pl
  Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych może Pan/Pani uzyskać mailowo pod adresem: daneosobowe@toyotabank.pl
  Twoje dane osobowe, w zakresie w jakim został określony w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres do 12 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres do 18 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres właściwy dla przedawnienia się roszczeń.
  Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych, agencjom pracy tymczasowej (jeżeli podejmiemy wspólną decyzję o zatrudnieniu za jej pośrednictwem). Dane osobowe będą mogły zostać udostępnione, które na podstawie przepisów prawa mogą uzyskać do nich dostęp.
  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania może utrudnić lub uniemożliwić nam reakcję na przesłaną aplikację.
  Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe nie będą przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania
  W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem daneosobowe@toyotabank.pl