Kariera

Kariera

Oferujemy pracę w stabilnej, kierującej się wartościami Toyota Way organizacji, w przyjaznym zespole, w którym liczą się partnerskie relacje, kreatywność i praca zespołowa.

  Nasza filozofia - Toyota Way

  Naczelną zasadą Toyoty jest służenie społeczeństwu poprzez świadczenie usług o najwyższej jakości. Dlatego zawsze kierujemy się wartościami dotyczącymi zarządzania i metodami prowadzenie interesów, które określamy wspólnym mianem „Toyota Way”.

  Toyota Way jest dla ludzi z globalnej organizacji Toyota ideałem, standardem i przewodnikiem, i zawiera wartości, w które wierzymy:

  • Roztropność i Ambicja – przed podjęciem działań, tworzymy długoterminową wizję. Stawiamy czoła wyzwaniom z odwagą i kreatywnością, dzięki czemu urzeczywistniamy nasze marzenia.
  • Kaizen – ciągle doskonalimy swoje działania. Dążymy ku innowacjom i ciągle ewoluujemy.
  • Genchi Genbutsu - sięgamy do źródła i poznajemy fakty, by podjąć trafne decyzje. Dzięki temu realizujemy cele w optymalnym tempie.
  • Respekt – podchodzimy z głębokim zrozumieniem oraz szacunkiem
   do każdego człowieka. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania.
   W ten sposób zdobywamy zaufanie i lojalność naszych pracowników
   i klientów.
  • Praca zespołowa – stymulujemy rozwój osobisty i zawodowy, wykorzystujemy potencjał drzemiący w każdym z nas. W ten sposób maksymalizujemy jakość pracy indywidualnej i zespołowej.
  Aktualnie brak ofert pracy.