Kariera

Kariera

Oferujemy pracę w stabilnej, kierującej się wartościami Toyota Way organizacji, w przyjaznym zespole, w którym liczą się partnerskie relacje, kreatywność i praca zespołowa.

    Nasza filozofia - Toyota Way

    Naczelną zasadą Toyoty jest służenie społeczeństwu poprzez świadczenie usług o najwyższej jakości. Dlatego zawsze kierujemy się wartościami dotyczącymi zarządzania i metodami prowadzenie interesów, które określamy wspólnym mianem „Toyota Way”.

    Toyota Way jest dla ludzi z globalnej organizacji Toyota ideałem, standardem i przewodnikiem, i zawiera wartości, w które wierzymy:

    • Roztropność i Ambicja – przed podjęciem działań, tworzymy długoterminową wizję. Stawiamy czoła wyzwaniom z odwagą i kreatywnością, dzięki czemu urzeczywistniamy nasze marzenia.
    • Kaizen – ciągle doskonalimy swoje działania. Dążymy ku innowacjom i ciągle ewoluujemy.
    • Genchi Genbutsu - sięgamy do źródła i poznajemy fakty, by podjąć trafne decyzje. Dzięki temu realizujemy cele w optymalnym tempie.
    • Respekt – podchodzimy z głębokim zrozumieniem oraz szacunkiem
      do każdego człowieka. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania.
      W ten sposób zdobywamy zaufanie i lojalność naszych pracowników
      i klientów.
    • Praca zespołowa – stymulujemy rozwój osobisty i zawodowy, wykorzystujemy potencjał drzemiący w każdym z nas. W ten sposób maksymalizujemy jakość pracy indywidualnej i zespołowej.
    Aktualnie brak ofert pracy.