Nowy samochód do firmy? Pomyśl o wyprzedażach rocznika 2019

Nowy samochód do firmy? Pomyśl o wyprzedażach rocznika 2019

    

  Budowa floty pojazdów firmowych to zawsze spora inwestycja. Dlatego skorzystaj z nadarzającej się okazji, jaką jest wyprzedaż rocznika 2019. Poznaj korzyści z takiego rozwiązania i sprawdź, jak najlepiej sfinansować zakup.

  Wyprzedaż rocznika to doskonała okazja, aby nabyć pojazd nawet kilkanaście tysięcy taniej w porównaniu z ceną katalogową. Biorąc pod uwagę konieczność zakupu nawet kilku modeli, oszczędność jest znaczna.

  Jak działa wyprzedaż rocznika?

  Wyprzedaż rocznika jest akcją promocyjną, w ramach której salony samochodowe chcą sprzedać „stary stock” – po to, aby zrobić miejsce na auta z nadchodzącego rocznika. Nie zawsze bowiem uda się dealerom  sprzedać zamówione pojazdy – czasem trudno jest dokładnie „wstrzelić się” w oczekiwania potencjalnych klientów.

  Samochód firmowy z wyprzedaży rocznika to dobre rozwiązanie, ponieważ:

  • jest dużo tańszy w porównaniu do ceny katalogowej,
  • nie ma potrzeby zakupu auta w bogatej wersji wyposażenia – szczególnie, jeśli ma trafić w ręce handlowców,
  • nie ma potrzeby zakupu samochodu w konkretnym kolorze nadwozia – z łatwością można okleić pojazd, który stanie się dodatkowo mobilną reklamą,
  • istnieje możliwość sfinansowania pojazdu na korzystnych warunkach.

  Warto podkreślić, że na wyprzedaży rocznikowej sprzedawane są w 100% sprawne pojazdy. Nie ma więc mowy o jakichkolwiek awariach czy usterkach. Czasem mogą pojawić się drobne ryski na karoserii, co jest związane z demonstracyjnym charakterem samochodów.

  Jak sfinansować zakup samochodu z wyprzedaży?

  Przedsiębiorcy mają kilka możliwości sfinansowania zakupu pojazdów firmowych – także tych z wyprzedaży rocznika. Dużą popularnością cieszy się leasing, który przynosi wiele korzyści – głównie związanych z optymalizacją podatkową.

  Wybierając leasing, warto zwrócić uwagę na takie kwestie jak:

  • wysokość opłaty wstępnej,
  • wysokość miesięcznej raty,
  • dodatkowe koszty,
  • okres finansowania.

  Ciekawą propozycją jest Leasing SMARTPLAN na nowe samochody dostępny w ofercie Toyota Leasing. Jego wyróżnikiem na tle innego finansowania jest m.in. niska miesięczna rata, przewidywalność kosztów, możliwość wymiany auta bez angażowania środków własnych.

  Wyprzedaż rocznika to jedna z niepowtarzalnych okazji na to, aby zbudować flotę pojazdów firmowych znacznie niższym kosztem. Wybierz modele, które najbardziej Cię interesują, by zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.