Promocja Kredytu SMARTPLAN

Zamów kontakt

Szukasz finansowania?
Masz pytania?

Zostaw numer - oddzwonimy.

*
*
zwińrozwiń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Banku.

zwińrozwiń

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej.

Klauzula informacyjna

Oddzwaniamy zazwyczaj w ciągu 30 minut, od poniedziałku do piątku w godz. 9-20.

Promocja Kredytu SMARTPLAN
dla Klientów Toyota Bank

  • Od 0% wpłaty własnej
  • Oprocentowanie tylko 4,49% (RRSO 4,58%)
  • Prowizja od 0%
Sprawdź szczegóły Regulamin promocji

Masz kredyt samochodowy w Toyota Bank?
Możesz wymienić auto na nowe i zyskać preferencyjne warunki!

Już dziś możesz zostawić swoją Toyotę Dilerowi w rozliczeniu i wybrać nowe auto. Teraz w promocji zyskasz obniżone oprocentowanie i specjalne warunki!

Oferta promocyjna dostępna dla Klientów korzystających obecnie z kredytu samochodowego w Toyota Bank, którzy w okresie promocji dokonają zakupu nowej Toyoty lub Lexusa z finansowaniem w Kredycie SMARTPLAN.

Na czym polega Promocja Kredytu SMARTPLAN?

  • Promocyjne oprocentowanie 4,49% (RRSO 4,58%)
  • Wpłata własna od 0%
  • Nawet 0% prowizji

Promocja trwa od 02.11.2020 do 31.03.2021 i dotyczy nowych samochodów Toyota i Lexus.

Warianty po zakończeniu umowy

WYMIANA SAMOCHODU NA NOWY
OFERTA SPECJALNA

Możesz zostawić swoją Toyotę u Dilera w rozliczeniu - i wybrać sobie nowy samochód. Dzięki wyprzedaży rocznika otrzymasz rabat na auto i obniżkę oprocentowania!

NISKA WPŁATA WŁASNA

Środki na wpłatę własną możesz uzyskać ze sprzedaży swojej dotychczasowej Toyoty Dilerowi

NISKA RATA MIESIĘCZNA

Miesięczne raty są skalkulowane tylko na podstawie faktycznej utraty wartości pojazdu w okresie umowy. Spłacasz tyle, ile korzystasz!

BEZGOTÓWKOWA WYMIANA AUTA

Dzięki niskiej utracie wartości Twoje raty są zdecydowanie niższe, a dodatkowo Twoja Toyota ma wysoką wartość przy sprzedaży jej Dilerowi co pozwala Ci wymieniać samochód co 3-4 lata bez angażowania własnej gotówki!

Warianty po zakończeniu umowy


Reprezentatywny przykład dla Kredytu SMARTPLAN na zakup nowego samochodu w cenie 69900,00 zł, wpłata własna 0,00 zł, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,58 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 69900,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 78786,74 zł, oprocentowanie stałe 4,49 %, całkowity koszt kredytu 8886,74 (w tym prowizja 0,00 % (0,00 zł) odsetki 8886,74 zł), 47 miesięcznych rat równych w wysokości 1081,42 zł i ostatnią 48 ratą w wysokości 27960,00 zł.Kalkulacja została dokonana na dzień 2020-07-22 na reprezentatywnym przykładzie. Wymóg zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczenia autocasco (AC) i z tytułu kradzieży (KR) dla kredytowanego samochodu, której kosztu nie da się przewidzieć - koszt niewliczony do RRSO.

Wysokość raty miesięcznej w Kredycie SMARTPLAN jest średnio o 40% niższa niż wysokość raty miesięcznej w Standard Kredycie oferowanym przez Toyota Bank na okres 3-4 lat. Przyznanie kredytu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Toyota Bank. Szczegółowe informacje o Kredycie SMARTPLAN i warunki finansowania dostępne są u Dilerów Toyoty. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.