Wnętrzne samochodu

Finansowanie dla Ciebie

Odkryj oferty finansowe w kredycie i leasingu dla klientów indywidualnych

Promocyjna oferta Kredytu niższych rat Toyota Easy 

Na czym polega promocja?

• promocyjne, niższe oprocentowanie od 6,49%,
 • brak wymaganej wpłaty własnej,
obniżona prowizja za udzielenie kredytu,
• promocja trwa do 06.10.2023 r.

Dowiedz się więcej

oblicz ratę

Szukasz finansowania?
Masz pytania?

Zostaw numer - oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Toyota Bank Polska za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

Na podstawie art. 13 i Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) niniejszym informujemy, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Toyota Bank Polska S.A. (dalej: TBP), 02-676 Warszawa, ul. Postępu 18 b. Kontakt z administratorem: numer telefonu: +48 22 488 5550,  adres e-mail: kontakt@toyotabank.pl. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: daneosobowe@toyotabank.pl;
 2. Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty oraz udzielenia informacji o produktach administratora, w związku z udzieloną zgodą na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO - zgoda), dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy lub do momentu wycofania udzielonej zgody.
 3. Pana/Pani dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom wspierającym TBP w procesach biznesowych i czynnościach bankowych, w tym podmiotom przetwarzającym dane osobowe na rzecz TBP tzw. procesorzy danych (np. dealerzy samochodowi, podmioty świadczące usługi z zakresu IT), jak również podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa.
 4. Każdej osobie której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 5. W każdej chwili przysługuje Pana/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych  – za pośrednictwem ww. kanałów kontaktu. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem wykorzystania danych w okresie, kiedy zgoda obowiązywała.
 6. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak podania danych uniemożliwia przedstawienie oferty i udzielenia informacji o produktach administratora.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
One file only.
50 MB limit.
Allowed types: pdf.
Toyota Yaris

Nie wiesz, który produkt wybrać?

Dopasuj finansowanie do siebie:

Jaki samochód chcesz sfinansować?

Na jaki okres chcesz otrzymać finansowanie?

Czy na koniec umowy planujesz zatrzymać samochód czy wymienić go na nowy?

Jaki wkład własny chcesz wpłacić?

Zaznacz wszystkie odpowiedzi.

Kredyt niższych rat Toyota Easy

Toyota Corolla
 1. Wybierasz

  Niska wpłata własna

  Sam decydujesz o wysokości wpłaty własnej na zakup swojej nowej Toyoty.

 2. Korzystasz

  Niska rata miesięczna

  Masz gwarancję niskiej raty, dzięki korzystnemu wyliczeniu, w oparciu o cenę Toyoty pomniejszoną o wartość wpłaty własnej oraz ostatniej raty.

 3. Wymieniasz

  3 opcje zakończenia umowy

  Wybierasz najkorzystniejszy wariant zakończenia umowy.

Kredyt niższych rat Toyota Easy używane

Toyota Corolla
 1. Wybierasz

  Niska wpłata własna

  Sam decydujesz o wysokości wpłaty własnej na zakup swojej nowej Toyoty.

 2. Korzystasz

  Niska rata miesięczna

  Masz gwarancję niskiej raty, dzięki korzystnemu wyliczeniu, w oparciu o cenę Toyoty pomniejszoną o wartość wpłaty własnej oraz ostatniej raty.

 3. Wymieniasz

  3 opcje zakończenia umowy

  Wybierasz najkorzystniejszy wariant zakończenia umowy.

Kredyt standardowy

Auto podzielone na 2 części
 1. Niski próg wejścia

  Dogodna, niska wpłata własna.

 2. Wygodny okres finansowania

  Umowa kredytowa dopasowana do Twoich potrzeb.

 3. Korzystne warunki

  Oprocentowanie kredytu już od 9,49%, RRSO 15,26%.

 4. Pełna wygoda

  Wszystkie formalności załatwiane u Dilera.

Kredyt standardowy używane

Auto podzielone na 2 części
 1. Wygodny okres finansowania

  Umowa kredytowa dopasowana do Twoich potrzeb.

 2. Korzystne warunki

  Oprocentowanie kredytu już od 9,99%, RRSO 15,43%.

 3. Pełna wygoda

  Wszystkie formalności załatwiane u Dilera.

 4. Niski próg wejścia

  Dogodna, niska wpłata własna.

Czym różnią się
produkty finansowe dla Ciebie?

  Kredyt niższych rat  Toyota Easy Kredyt niższych rat Toyota Easy GR (Gwarancja Raty) Kredyt standardowy Kredyt Jednoratowy Leasing konsumencki KINTO ONE
Produkt Kredyt oparty o spłatę 
utraty wartości pojazdu
Kredyt oparty o spłatę 
utraty wartości pojazdu
Klasyczny kredyt na zakup samochodu Kredyt jednoratowy Leasing dla klientów 
indywidualnych (osób 
fizycznych)
Cecha / przewaga Niższa comiesięczna rata oraz decyzja co do wykupu samochodu podejmowana na koniec kontraktu (sam decydujesz, czy pozostawić samochód, czy pozostawić w rozliczeniu u Dilera) Niższa comiesięczna rata oraz decyzja co do wykupu samochodu podejmowana na koniec kontraktu (sam decydujesz, czy pozostawić samochód, czy pozostawić w rozliczeniu u Dilera) Wyższa comiesięczna rata. Klasyczna forma kredytowania, w której po spłaceniu wszystkich rat stajesz się posiadaczem samochodu Wpłacasz od 50% do 70%  wartości samochodu podczas zakupu, a kolejną część po 12 m-cach. Główna cecha to bardzo niskie koszty tej formy finansowania Forma wynajmu, niska rata, dodatkowe usługi (serwis, ubezpieczenie) w ratach, na koniec umowy decydujesz czy zwracasz czy wykupujesz (refinansujesz) samochód
Wkład własny Już od 0% Już od 0% Już od 0% Od 50% Opłata wstępna od 0% do 40%
Okres umowy 36 i 48 m-cy 36 i 48 m-cy Od 12 do 96 m-cy 12 m-cy oraz ewentualna dalsza 
spłata poprzez kredyt refinansowy
Od 24 do 48 m-cy
Oprocentowanie Zmienne Stałe Zmienne Stałe Stałe
Wartość wykupu, czyli ostatnia rata Ustalana w zależności od parametrów finansowych. Zazwyczaj 30-40% wartości samochodu Ustalana w zależności od parametrów finansowych. Zazwyczaj 30-40% wartości samochodu Brak Rata końcowa, której wartość uzależniona jest od wkładu własnego Możliwość wykupu za z góry znaną kwotę (ustalaną w momencie zawierania umowy)
Opcje zakończenia

3 opcje

- pozostawiasz samochód w ramach rozliczenia u Dilera,
- spłacasz pozostałą kwotę w ratach poprzez nowy produkt finansowy,
- spłacasz pozostałą kwotę kredytu

3 opcje

- pozostawiasz samochód w ramach rozliczenia u Dilera, 
- spłacasz pozostałą kwotę w ratach poprzez nowy produkt finansowy,
- spłacasz pozostałą kwotę kredytu

- po spłaceniu kredytu zatrzymujesz na własność samochód - po spłaceniu kredytu zatrzymujesz na własność samochód

3 opcje

- zwracasz samochód i podpisujesz nową umowę na nowe auto,
- zatrzymujesz samochód, wykupujesz go za całą kwotę,
- refinansujesz kwotę wykupu innym produktem finansowym oferowanym przez Toyotę

  Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej

 

Jak skorzystać?

Car star
Wybierz wymarzony samochód w salonie Dilera.
Kartka i długopis
Wypełnij z Dilerem wniosek o finansowanie.
Dokument
Przedstaw dokument tożsamości oraz dokumenty finansowe.
Klepsydra
Odbierz w ciągu 1 godziny decyzję finansową.
Pióro
Podpisz umowę. Odbierz samochód.

Dowiedz się więcej o każdym z naszych produktów

Rav 4

Kredyt niższych rat to produkt Kredyt Toyota Easy. Wybierając Kredyt niższych rat zawierasz umowę Kredytu Toyota Easy. Wysokość raty miesięcznej w Kredycie Toyota Easy jest średnio o 40% niższa niż wysokość raty miesięcznej w Standard Kredycie oferowanym przez Toyota Bank na okres 3–4 lat. Przyznanie kredytu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Toyota Bank.
Kredyt standardowy to produkt Standard Kredyt. Wybierając Kredyt standardowy zawierasz umowę Standard Kredytu.

Reprezentatywny przykład dla Kredytu Toyota Easy na zakup nowego samochodu w cenie 154000,00 zł, wpłata własna 68680,00 zł, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,88 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 85320,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 113828,60 zł, oprocentowanie zmienne 8,99 %, całkowity koszt kredytu 28508,57 (w tym prowizja 5,80 % (4948,56 zł) odsetki 23560,01 zł), 47 miesięcznych rat równych w wysokości 1612,31 zł i ostatnią 48 ratą w wysokości 38050,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2022-10-17 na reprezentatywnym przykładzie. Wymóg zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczenia autocasco (AC) i z tytułu kradzieży (KR) dla kredytowanego samochodu, której kosztu nie da się przewidzieć - koszt niewliczony do RRSO.

Reprezentatywny przykład dla Kredytu Toyota Easy na zakup używanego samochodu w cenie 100380,00 zł, wpłata własna 37900,00 zł, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,46 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 62480,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 83439,51 zł, oprocentowanie zmienne 9,49 %, całkowity koszt kredytu 20959,51 (w tym prowizja 5,60 % (3498,88 zł) odsetki 17460,63 zł), 47 miesięcznych rat równych w wysokości 1272,33 zł i ostatnią 48 ratą w wysokości 23640,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2022-10-17 na reprezentatywnym przykładzie. Wymóg zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczenia autocasco (AC) i z tytułu kradzieży (KR) dla kredytowanego samochodu, której kosztu nie da się przewidzieć - koszt niewliczony do RRSO.

Reprezentatywny przykład dla Standard Kredytu na zakup nowego samochodu w cenie 139064,00 zł, wpłata własna 79237,00 zł, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,85 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 59827,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 78361,92 zł, oprocentowanie zmienne 10,99 %, całkowity koszt kredytu 18534,92 (w tym prowizja 5,60 % (3350,31 zł) odsetki 15184,61 zł), 48 miesięcznych rat równych w wysokości 1632,54 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2023-08-11 na reprezentatywnym przykładzie. Wymóg zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczenia autocasco (AC) i z tytułu kradzieży (KR) dla kredytowanego samochodu, której kosztu nie da się przewidzieć - koszt niewliczony do RRSO.

Reprezentatywny przykład dla Kredytu Toyota Easy w promocji „Kredyt Toyota Easy Lato” na zakup nowego samochodu w cenie 128 350,00 zł, wpłata własna 53 515,60 zł, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,76 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 74 834,40 zł, całkowita kwota do zapłaty 96 348,59 zł, oprocentowanie zmienne 6,99 %, całkowity koszt kredytu 21 514,20 (w tym prowizja 6,39 % (4 781,92 zł) odsetki 16 732,28 zł), 47 miesięcznych rat równych w wysokości 1 231,80 zł i ostatnią 48 ratą w wysokości 38 454,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2023-07-05 na reprezentatywnym przykładzie. Wymóg zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczenia autocasco (AC) i z tytułu kradzieży (KR) dla kredytowanego samochodu, której kosztu nie da się przewidzieć - koszt niewliczony do RRSO

Reprezentatywny przykład dla Kredytu Toyota Easy „Lato” na zakup używanego samochodu w cenie 96 661,00 zł, wpłata własna 40 353,00 zł, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,90 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 56 308,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 73 824,33 zł, oprocentowanie zmienne 9,99 %, całkowity koszt kredytu 17 516,33 (w tym prowizja 1,00 % (563,08 zł) odsetki 16 953,25 zł), 47 miesięcznych rat równych w wysokości 1 012,39  zł i ostatnią 48 ratą w wysokości 26 242,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2023-07-05 na reprezentatywnym przykładzie. Wymóg zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczenia autocasco (AC) i z tytułu kradzieży (KR) dla kredytowanego samochodu, której kosztu nie da się przewidzieć - koszt niewliczony do RRSO.

Pozostałe noty prawne

Zawarcie umowy leasingu konsumenckiego jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Usługa leasingu konsumenckiego dostępna jest dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i dostępna jest w dwóch wariantach: umowy leasingu z usługą serwisową lub samodzielnej umowy leasingu.

Informacje zawarte w kalkulatorze są to dane orientacyjne, przykładowe i mają charakter niewiążący. Kalkulator służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi rekomendacji ani też kierowanego do kogokolwiek (lub jakiejkolwiek grupy osób) zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Informacja ta, w szczególności, nie stanowi oferty w rozumieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny i nie jest również usługą doradztwa inwestycyjnego, finansowego, podatkowego, prawnego ani jakiegokolwiek innego. Informacja jest aktualna na dzień bieżący. Kalkulator bazuje na Tabeli opłat i prowizji dla konsumentów oraz Tabeli oprocentowania dla konsumentów dostępnych na stronie www.toyotabank.pl oraz Tabeli opłat i prowizji Toyota Leasing dostępnej na stronie www.toyotaleasing.pl. Zdjęcie samochodu ma charakter poglądowy i może przedstawiać model w innej wersji wyposażenia.

Szczegółowe informacje o Kredycie Toyota Easy, Standard Kredycie, Leasingu konsumenckim i warunki finansowania są dostępne u Dilerów Toyoty.

Załaduj więcej +

Szukasz finansowania?
Masz pytania?

Zostaw numer - oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Toyota Bank Polska za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

Na podstawie art. 13 i Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) niniejszym informujemy, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Toyota Bank Polska S.A. (dalej: TBP), 02-676 Warszawa, ul. Postępu 18 b. Kontakt z administratorem: numer telefonu: +48 22 488 5550,  adres e-mail: kontakt@toyotabank.pl. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: daneosobowe@toyotabank.pl;
 2. Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty oraz udzielenia informacji o produktach administratora, w związku z udzieloną zgodą na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO - zgoda), dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy lub do momentu wycofania udzielonej zgody.
 3. Pana/Pani dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom wspierającym TBP w procesach biznesowych i czynnościach bankowych, w tym podmiotom przetwarzającym dane osobowe na rzecz TBP tzw. procesorzy danych (np. dealerzy samochodowi, podmioty świadczące usługi z zakresu IT), jak również podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa.
 4. Każdej osobie której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 5. W każdej chwili przysługuje Pana/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych  – za pośrednictwem ww. kanałów kontaktu. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem wykorzystania danych w okresie, kiedy zgoda obowiązywała.
 6. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak podania danych uniemożliwia przedstawienie oferty i udzielenia informacji o produktach administratora.
 7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.