Dla prasy

Dla Prasy

Poręczne centrum prasowe dla dziennikarzy

Biegnąca kobieta

Toyota Bank podnosi oprocentowanie depozytów i wprowadza nową lokatę Sprint

18 października 2021

Toyota Bank Polska reagując na podniesienie przez Radę Polityki Pieniężnej stóp procentowych, podwyższa oprocentowanie swoich depozytów - Lokaty Plus na 24 oraz 36 miesięcy. Jednocześnie do szerokiego grona Lokat Sprint, trafił nowy wariant depozytu na 200 dni z oprocentowaniem 1,3% w skali roku.

Pobierz PDF
Auto kierowcy z niepełnosprawnością - co musisz wiedzieć

TFS wprowadza specjalną ofertę kredytową dla niepełnosprawnych

12 października 2021

Toyota Financial Services (TFS) oferuje promocyjną ofertą kredytu na zakup modeli ze specjalną zabudową Mobility lub Carospeed, która dedykowana jest dla osób z niepełną sprawnością ruchową. Klienci indywidualni mogą liczyć na obniżoną prowizję za udzielenie finansowania oraz pomniejszone oprocentowanie kredytu. Dzięki temu mogą zaoszczędzić ponad 10 tysięcy złotych w przypadku kilkuletniej umowy. Jednocześnie, TFS kontynuuje wsparcie akcji #jedziemyzpomocą, w ramach której przekazał właśnie kolejne auto dla szpitala.

Pobierz PDF
Toyota CHR

Klienci Toyota Bank ponownie zaoszczędzą na stacjach paliw

2 sierpnia 2021

Wraz z początkiem sierpnia Toyota Bank startuje z kolejną już edycją dobrze znanej kierowcom promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”. Zmotoryzowani klienci banku posiadający Moto Konto, w dalszym ciągu będą mogli uzyskać od 5 do 10% zwrotu wydatków na paliwo. Wysokość zwrotu uzależniona jest od utrzymania określonego salda na koncie, poziomu oszczędności w banku oraz realizacji wymaganych transakcji kartą. Do akcji mogą przystąpić kierowcy aut wszystkich marek.

Pobierz PDF
wnętrze auta

Cykliczna wymiana auta - nowa kampania edukacyjna Toyota Financial Services

17 maja 2021

Toyota Financial Services wystartowała z kampanią edukacyjną mającą na celu promocję idei produktów finansowych opartych o tzw. ratę balonową oraz o cykliczną wymianę auta, która na wielu rynkach światowych jest już standardem. Klienci mogą lepiej poznać rozwiązania finansowe, które dają pełną swobodę decyzji w kwestii wyboru spośród kilku wariantów przebiegu umowy kredytowej i spłacają tylko tę część, która stanowi utratę wartości auta podczas jego użytkowania. Dzięki temu, rata może być nawet o 40% niższa w porównaniu ze standardowym kredytem.

Pobierz PDF
Moto Lokata Premia 2

Zyskaj nawet 100 zł premii za założenie Moto Lokaty w Toyota Bank

23 lutego 2021

Toyota Bank Polska startuje z najnowszą akcją promocyjną „Moto Lokata z premią”. W ramach akcji klienci, którzy posiadają aktywne konto w Toyota Bank oraz założą Moto Lokatę na 9 miesięcy, mogą otrzymać premię pieniężną w wysokości do 100 zł. Z akcji można skorzystać do 26 marca 2021 roku.

Pobierz PDF
Kredyt niższych rat Highlander

Nowa strona internetowa Toyota Bank i Toyota Leasing

23 lutego 2021

Toyota Bank oraz Toyota Leasing działające w ramach struktur Toyota Financial Services Polska, odświeżyły swoją stronę internetową oraz wprowadziły dodatkowe funkcjonalności, wykorzystując nowoczesne zaplecze technologiczne. Nowa wersja serwisu www przygotowana została w zgodzie z globalną identyfikacją wizualną Toyoty, którą opracowano z myślą o coraz bardziej różnorodnych klientach i w ramach najnowszych trendów rynkowych.

Pobierz PDF
Toyota Corolla

Zmiany w zarządach spółek Toyota Financial Services w Polsce

1 lutego 2021

Spółki należące do Toyota Financial Services wprowadziły zmiany w swoich strukturach kierowniczych. Do zarządu Toyota Bank Polska dołączył Krzysztof Krakowiak, któremu została powierzona rola Dyrektora Pionu Sprzedaży, Rozwoju Biznesu i Skarbu. Nowym Członkiem Zarządu spółki Toyota Leasing Polska została natomiast Dominika Cepek, która będzie jednocześnie pełnić funkcję Dyrektora Departamentu Sprzedaży, Marketingu i Kontaktu z Klientem w Toyota Bank Polska S.A.

Pobierz PDF
Moto konto

Toyota Bank przedłuża promocję „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”

1 lutego 2021

Wraz z początkiem lutego br. Toyota Bank wprowadza kolejną już edycję dobrze znanej promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”. W ramach akcji premiującej zmotoryzowanych klientów, kierowcy którzy posiadają bądź założą w banku Moto Konto, mają szansę uzyskać od 5 do 10% zwrotu wydatków na paliwo. Tak jak w ostatniej edycji promocji, wysokość zwrotu uzależniona jest od utrzymania określonego salda na koncie, poziomu oszczędności w banku, realizacji wymaganych transakcji kartą oraz od marki posiadanego auta.

Pobierz PDF
Samochód Toyota

Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank liderem rankingów w 2020 r.

29 stycznia 2021

Indeksowane Konto Oszczędnościowe zajęło pierwsze miejsce w „Rankingu Roku Bankier.pl” na najlepszy rachunek oszczędnościowy. W 2020 roku konto z oferty Toyota Bank wygrywało aż w siedmiu z dwunastu miesięcznych zestawień w kategorii kont bez dodatkowych warunków dla kwoty 10 000 zł.

Pobierz PDF
Promocja Kredytu SMARTPLAN na Wyprzedaż 2020

Toyota Bank: Promocja Kredytu SMARTPLAN na Wyprzedaż 2020

27 stycznia 2021

Trwająca wyprzedaż pojazdów z rocznika 2020 w salonach Toyota to najlepszy moment na zakup najnowszego modelu auta tej marki. Specjalnie z tej okazji Toyota Bank Polska przygotował promocyjną ofertę finansowania nowej Toyoty. Teraz klienci którzy wpłacą zaledwie 10% wartości auta mogą dokonać jego zakupu przy pomocy Kredytu SMARTPLAN z obniżonym oprocentowaniem 3,99%. Bank zmniejszył także prowizję za udzielenie finansowania.

Pobierz PDF

Kontakt prasowy

Maciej Sitarski

Agencja Komunikacji Medialnej MultiAN s.c.

maciej.sitarski@multian.pl
+48 511 414 178

Piotr Marszewski

Toyota Bank & Toyota Leasing

piotr.marszewski@toyotabank.pl


Do pobrania

Artykuły archiwalne