Dla prasy

Dla Prasy

Poręczne centrum prasowe dla dziennikarzy

Leasing konsumencki

Finansowanie KINTO najlepsze w plebiscycie Fleet Derby 2024

3 lipca 2024

Toyota Leasing z dumą ogłasza, że podczas 13. edycji Gali Fleet Derby 2024, produkt KINTO One został nagrodzony pierwszym miejscem w kategorii "Program Finansowy Importera". To prestiżowe wyróżnienie potwierdza pozycję lidera firmy na rynku oraz innowacyjność w zakresie elastycznych form finansowania.

Pobierz PDF
Ludzie na ulicy

Klienci Toyota Leasing mogą już zarządzać umowami leasingu, najmu i KINTO ze smartfona

24 czerwca 2024

Toyota Leasing ogłasza wprowadzenie aplikacji mobilnej Portalu Klienta, dostępnej na systemy Android i iOS. Pierwsza tego typu aplikacja na polskim rynku, umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich aspektów zarządzania umowami leasingowymi, najmu oraz usługą KINTO, niezależnie od miejsca i czasu.

Pobierz PDF
Lokata Plus oprocentowanie

Toyota Bank podwyższa oprocentowanie Lokaty Plus na okres 6 i 9 miesięcy do 6,30% i 6,50%

22 kwietnia 2024

Toyota Bank kontynuuje wprowadzanie korzystnych zmian w ofercie lokat, reagując na oczekiwania klientów. Bank podnosi oprocentowanie swojej flagowej Lokaty Plus na okres 6 i 9 miesięcy do odpowiednio 6,30% oraz 6,50% w skali roku. Warto dodać, że jeden klient może założyć aż 10 depozytów, na łączną kwotę nawet 1 mln złotych.

Pobierz PDF
Limit Lokata Plus

Toyota Bank zwiększa maksymalną kwotę Lokaty Plus - teraz nawet 1 milion złotych na 10 depozytach

18 kwietnia 2024

Toyota Bank Polska wprowadza kluczową zmianę w ofercie Lokaty Plus dostępnej w aż 6 wariantach czasowych. Bank zwiększa maksymalną kwotę jednej Lokaty do 100 000 zł. Dzięki ponad dwukrotnemu podniesieniu limitu środków, klienci będą mogli ulokować nawet 1 milion złotych na 10 depozytach przy konkurencyjnym oprocentowaniu od 4,30% do 5,70%, w zależności od wybranego okresu.

Pobierz PDF

Toyoty z 2023 roku ze specjalnym finansowaniem Toyota Financial Services

15 lutego 2024

Toyota Financial Services do 4 marca 2024 roku na specjalnych, promocyjnych warunkach umożliwia sfinansowanie nabycia wybranych nowych samochodów marki Toyota z rocznika 2023. Fani motoryzacji, zarówno indywidualni, jak i firmowi, zyskują możliwość posiadania nowoczesnego, przyjaznego środowisku auta na preferencyjnych warunkach finansowych – jest to kolejny krok do zrównoważonego rozwoju motoryzacji w Polsce.

Kontakt prasowy

Maciej Sitarski

Agencja Komunikacji Medialnej MultiAN s.c.

maciej.sitarski@multian.pl
+48 511 414 178

Piotr Marszewski

Toyota Bank & Toyota Leasing

piotr.marszewski@toyotabank.pl


Do pobrania

Artykuły archiwalne