Dla prasy

Dla Prasy

Poręczne centrum prasowe dla dziennikarzy

Wnętrze auta

Już ponad 40% klientów kupujących auto w kredycie Toyota Bank wybiera finansowanie z gwarancją raty

21 kwietnia 2022

Kredyt Toyota Easy GR (Gwarancja Raty) na zakup aut nowych i używanych oferowany przez Toyota Bank Polska, cieszy się coraz większą popularnością. Już ponad 40% klientów dokonujących zakupy samochodu Toyota bądź Lexus, decyduje się na finansowanie ze stałą stopą procentową, która daje gwarancję niezmienności raty przez cały okres umowy.

Pobierz PDF
Moto konto

Toyota Bank przedłuża promocję Tankuj Korzyści

1 lutego 2022

Toyota Bank wprowadza kolejną edycją autorskiej akcji promocyjnej „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”. Kierowcy aut dowolnej marki, posiadający Moto Konto, ponownie mogą uzyskać od 5 do 10% zwrotu wydatków na paliwo. Wysokość zwrotu uzależniona jest od utrzymania określonego salda na koncie, poziomu oszczędności w banku oraz realizacji wymaganych transakcji kartą. W edycji 2022, klienci po spełnieniu dodatkowych warunków otrzymają również premię za aktywność.

Pobierz PDF
Top Emploter header

Toyota Financial Services w gronie najlepszych pracodawców

21 stycznia 2022

Toyota Bank Polska oraz Toyota Leasing Polska działające w strukturze Toyota Financial Services (TFS), zdobyły prestiżowy certyfikat Top Employer. Znak ten wyróżnia firmy, które tworzą angażujące środowisko pracy, dbają o pracowników i ich rozwój oraz dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zarządzaniem.

Pobierz PDF

Kontakt prasowy

Maciej Sitarski

Agencja Komunikacji Medialnej MultiAN s.c.

maciej.sitarski@multian.pl
+48 511 414 178

Piotr Marszewski

Toyota Bank & Toyota Leasing

piotr.marszewski@toyotabank.pl


Do pobrania

Artykuły archiwalne