Dla prasy

Dla Prasy

Poręczne centrum prasowe dla dziennikarzy

wnętrze auta

Cykliczna wymiana auta - nowa kampania edukacyjna Toyota Financial Services

17 maja 2021

Toyota Financial Services wystartowała z kampanią edukacyjną mającą na celu promocję idei produktów finansowych opartych o tzw. ratę balonową oraz o cykliczną wymianę auta, która na wielu rynkach światowych jest już standardem. Klienci mogą lepiej poznać rozwiązania finansowe, które dają pełną swobodę decyzji w kwestii wyboru spośród kilku wariantów przebiegu umowy kredytowej i spłacają tylko tę część, która stanowi utratę wartości auta podczas jego użytkowania. Dzięki temu, rata może być nawet o 40% niższa w porównaniu ze standardowym kredytem.

Pobierz PDF
Moto Lokata Premia 2

Zyskaj nawet 100 zł premii za założenie Moto Lokaty w Toyota Bank

23 lutego 2021

Toyota Bank Polska startuje z najnowszą akcją promocyjną „Moto Lokata z premią”. W ramach akcji klienci, którzy posiadają aktywne konto w Toyota Bank oraz założą Moto Lokatę na 9 miesięcy, mogą otrzymać premię pieniężną w wysokości do 100 zł. Z akcji można skorzystać do 26 marca 2021 roku.

Pobierz PDF
Kredyt niższych rat Highlander

Nowa strona internetowa Toyota Bank i Toyota Leasing

23 lutego 2021

Toyota Bank oraz Toyota Leasing działające w ramach struktur Toyota Financial Services Polska, odświeżyły swoją stronę internetową oraz wprowadziły dodatkowe funkcjonalności, wykorzystując nowoczesne zaplecze technologiczne. Nowa wersja serwisu www przygotowana została w zgodzie z globalną identyfikacją wizualną Toyoty, którą opracowano z myślą o coraz bardziej różnorodnych klientach i w ramach najnowszych trendów rynkowych.

Pobierz PDF
Toyota Corolla

Zmiany w zarządach spółek Toyota Financial Services w Polsce

1 lutego 2021

Spółki należące do Toyota Financial Services wprowadziły zmiany w swoich strukturach kierowniczych. Do zarządu Toyota Bank Polska dołączył Krzysztof Krakowiak, któremu została powierzona rola Dyrektora Pionu Sprzedaży, Rozwoju Biznesu i Skarbu. Nowym Członkiem Zarządu spółki Toyota Leasing Polska została natomiast Dominika Cepek, która będzie jednocześnie pełnić funkcję Dyrektora Departamentu Sprzedaży, Marketingu i Kontaktu z Klientem w Toyota Bank Polska S.A.

Pobierz PDF
Moto konto

Toyota Bank przedłuża promocję „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”

1 lutego 2021

Wraz z początkiem lutego br. Toyota Bank wprowadza kolejną już edycję dobrze znanej promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”. W ramach akcji premiującej zmotoryzowanych klientów, kierowcy którzy posiadają bądź założą w banku Moto Konto, mają szansę uzyskać od 5 do 10% zwrotu wydatków na paliwo. Tak jak w ostatniej edycji promocji, wysokość zwrotu uzależniona jest od utrzymania określonego salda na koncie, poziomu oszczędności w banku, realizacji wymaganych transakcji kartą oraz od marki posiadanego auta.

Pobierz PDF
Samochód Toyota

Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank liderem rankingów w 2020 r.

29 stycznia 2021

Indeksowane Konto Oszczędnościowe zajęło pierwsze miejsce w „Rankingu Roku Bankier.pl” na najlepszy rachunek oszczędnościowy. W 2020 roku konto z oferty Toyota Bank wygrywało aż w siedmiu z dwunastu miesięcznych zestawień w kategorii kont bez dodatkowych warunków dla kwoty 10 000 zł.

Pobierz PDF
Promocja Kredytu SMARTPLAN na Wyprzedaż 2020

Toyota Bank: Promocja Kredytu SMARTPLAN na Wyprzedaż 2020

27 stycznia 2021

Trwająca wyprzedaż pojazdów z rocznika 2020 w salonach Toyota to najlepszy moment na zakup najnowszego modelu auta tej marki. Specjalnie z tej okazji Toyota Bank Polska przygotował promocyjną ofertę finansowania nowej Toyoty. Teraz klienci którzy wpłacą zaledwie 10% wartości auta mogą dokonać jego zakupu przy pomocy Kredytu SMARTPLAN z obniżonym oprocentowaniem 3,99%. Bank zmniejszył także prowizję za udzielenie finansowania.

Pobierz PDF

Kontakt prasowy

Maciej Sitarski

Agencja Komunikacji Medialnej MultiAN s.c.

maciej.sitarski@multian.pl
+48 511 414 178

Piotr Marszewski

Toyota Bank & Toyota Leasing

piotr.marszewski@toyotabank.pl


Do pobrania

Artykuły archiwalne