Dla prasy

Dla Prasy

Poręczne centrum prasowe dla dziennikarzy

Kobieta ćwiczy joga

Toyota Bank daje zarobić na lokatach

20 września 2023

Zbliżająca się jesień jest znakomitym okresem do oszczędzania z myślą o pomnażaniu posiadanego kapitału na następne wakacje, świąteczne upominki, czy też spełnianie marzeń. Toyota Bank wszystkim chcącym oszczędzać poprzez depozyty bankowe oferuje ponadprzeciętne oprocentowanie lokat. Zarówno obecni, jak i nowi klienci mają do dyspozycji m.in.: Lokatę Plus z oprocentowaniem sięgającym 7 proc. (do 400 tys. zł), jak i Lokatę Standard (bez konta) dającą zarobić do 6,5 proc. w skali roku (do 400 tys. zł).

Pobierz PDF
Wyprzedaż sezonowa leasing

Toyota Financial Services zaprasza na Sezonową Wyprzedaż Finansowania aż 7 modeli Toyoty

4 sierpnia 2023

Sezon zakupów i spełniania motoryzacyjnych marzeń, rozpoczął się właśnie w Toyota Financial Services. Finansowa spółka Toyoty, ogłosiła właśnie Sezonową Wyprzedaż Finansowania. Proponuje wyjątkowe oferty kredytu dla klientów indywidualnych i leasingu dla firm na fabrycznie nowe modele Toyoty, takie jak AYGO X, Yaris 1.0, Camry Prestige, RAV4 2.0 CVT, Corolla SD 1.5, C-HR Final Edition oraz Land Cruiser.

Pobierz PDF
KTE promocja

Letnia edycja promocji Kredytu Toyota Easy dla samochodów używanych

18 lipca 2023

Toyota Bank ogłasza wprowadzenie nowej edycji promocji Kredytu Niższych Rat Toyota Easy, dostępnej dla samochodów używanych. Promocja zapewnia klientom możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków finansowania, obniżonej prowizji oraz znaczącego zmniejszenia miesięcznej raty, nawet o 40%.

Pobierz PDF
słupki procentowe

Toyota Bank premiuje Lokatę Standard oprocentowaniem 8,4%

13 lutego 2023

Od 13 lutego Toyota Bank umożliwia wszystkim chcącym oszczędzać poprzez depozyty bankowe dostęp do ponadprzeciętnego oprocentowania. W ramach akcji „Lokata Standard z premią” zarówno obecni, jak i nowi klienci Banku zakładając lokaty standardowe na 6 miesięcy na łączną kwotę co najmniej 40 tys. zł., otrzymają dodatkową premię pieniężną. Dzięki temu mogą efektywnie zyskać 8,4% z zainwestowanego kapitału. Jedna osoba może założyć kilka lokat, zachowując tym samym elastyczny dostęp do ulokowanych środków.

Pobierz PDF
Toyota Rav4

Teraz każdą lokatę w Toyota Bank można założyć online

10 lutego 2023

Toyota Bank Polska kontynuuje digitalizację swojej oferty i do grona produktów które można zakładać w 100% online, dołącza Lokatę Standard. Po Moto Koncie oraz Indeksowanym Koncie Oszczędnościowym – to kolejny produkt na który umowę klienci mogą podpisać elektronicznie, nie ruszając się sprzed ekranu komputera.

Pobierz PDF
Top Employer 2023 news

Toyota Financial Services po raz kolejny z wyróżnieniem Top Employer

30 stycznia 2023

Toyota Bank Polska oraz Toyota Leasing Polska wchodzące w skład Toyota Financial Services (TFS), drugi rok z rzędu zdobyły prestiżowy certyfikat TOP Employer. Znak ten wyróżnia pracodawców, którzy dbają o swoich pracowników, zapewniając im m.in. przyjazne środowisko pracy oraz przejrzysty rozwój zawodowy.

Pobierz PDF
Bordowa Toyota

Toyota Bank premiuje oszczędzających

16 stycznia 2023

Do 31 stycznia klienci Toyota Bank mają możliwość pomnożenia swoich nadwyżek finansowych na „Lokacie z premią”. Osoby posiadające konto w Toyota Bank, które zdecydują się na powiększenie salda depozytowego poprzez założenie Lokaty Sprint 180 dni mogą efektywnie zyskać, z odsetek i dodatkowej premii, 8,1% kwoty zainwestowanego kapitału.

Pobierz PDF
Corolla Cross na drodze

Toyota Bank podnosi oprocentowanie lokat

10 stycznia 2023

Wraz z początkiem roku Toyota Bank podnosi oprocentowanie swoich flagowych lokat terminowych dla klientów indywidualnych. Po podwyżce, Lokata Sprint na 200 dni, oferuje odsetki na poziomie 7,80%. Z kolei na Lokacie Plus w wersji 6- i 12-miesięcznej, klienci otrzymają odpowiednio 8,10% i 8,20% w skali roku.

Pobierz PDF

Kontakt prasowy

Maciej Sitarski

Agencja Komunikacji Medialnej MultiAN s.c.

maciej.sitarski@multian.pl
+48 511 414 178

Piotr Marszewski

Toyota Bank & Toyota Leasing

piotr.marszewski@toyotabank.pl


Do pobrania

Artykuły archiwalne