Dla prasy

Dla Prasy

Poręczne centrum prasowe dla dziennikarzy

Toyota C-HR 2022

Klienci Toyota Financial Services otrzymają tańszy kredyt oraz leasing na auta dostępne od ręki

19 września 2022

Toyota Bank i Toyota Leasing przygotowały promocyjne warunki swoich produktów finansowych. Klienci indywidulani mogą sfinansować wszystkie modele przy pomocy Kredytu Toyota Easy z obniżonym oprocentowaniem, natomiast klienci firmowi mogą liczyć na promocyjny Leasing 107% z ubezpieczeniem GAP, na dostępne od ręki modele Corolla Sedan i AYGO X.

Pobierz PDF
Ludzie na ulicy

Toyota Leasing zaprasza na nowy Portal Klienta

13 września 2022

Od września wszyscy klienci indywidualni i firmowi, którzy posiadają umowę z Toyota Leasing, dzięki nowemu Portalowi Klienta mogą samodzielnie zarządzać jej najważniejszymi parametrami. Rozwiązanie przyspiesza i upraszcza też dostęp do najważniejszych dokumentów związanych z umową z poziomu przeglądarki. Konto na portalu można założyć samodzielnie, a sam portal jest dostępny pod adresem portal.toyotaleasing.pl

Pobierz PDF
Żółta Toyota Yaris

Toyota Leasing Polska wprowadziła elektroniczne podpisywanie umów

23 sierpnia 2022

Toyota Leasing Polska dbając o komfort swoich klientów, umożliwiła zawieranie umów leasingu i najmu za pomocą podpisu elektronicznego. Teraz dzięki platformie Autenti, podpisywanie umowy może odbywać się całkowicie online, w prosty i bezpieczny sposób.

Pobierz PDF
Samochód elektryczny

Toyota Leasing Polska dołączyła do programu Mój elektryk

4 lipca 2022

Toyota Leasing Polska podpisała z Bankiem Ochrony Środowiska umowę o współpracy przy rządowym programie „Mój elektryk”. Dzięki temu firma umożliwi uzyskanie dopłaty do leasingu swoich pojazdów zeroemisyjnych - elektrycznych oraz wodorowych – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Pobierz PDF
Samochód Toyota

Klienci Toyota Bank założą teraz Indeksowane Konto Oszczędnościowe całkowicie online

29 czerwca 2022

Toyota Bank wykonał kolejny ważny krok w związku z digitalizacją swoich usług. Do grona produktów, o które można wnioskować w 100% online, dołącza Indeksowane Konto Oszczędnościowe. Oprocentowanie tego rachunku ustalane jest w oparciu o stawkę WIBOR 3M. To unikalna na rynku propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wysokie i gwarantowane odsetki, mając jednocześnie elastyczny dostęp do pieniędzy. Od 1 lipca 2022 r. oprocentowanie IKO do kwoty 100 tys. zł będzie wynosiło 7,05% w skali roku.

Pobierz PDF
Kobieta z dowodem osobistym

Toyota Bank wprowadza możliwość składania wniosków produktowych w 100% online

22 czerwca 2022

Toyota Bank Polska wsłuchując się w głos klientów, umożliwi im składanie wniosków produktowych całkowicie online. Pierwszym produktem, który będzie można założyć nie ruszając się sprzed ekranu komputera, będzie Moto Konto - rachunek osobisty dla kierowców aut wszystkich marek, ze szczególnymi korzyściami dla posiadaczy Toyoty lub Lexusa. Już niebawem, w ten sam sposób klienci założą także Indeksowane Konto Oszczędnościowe.

Pobierz PDF
trzy auta

Toyota Bank obniża oprocentowanie Kredytu niższych rat Toyota Easy

21 czerwca 2022

Toyota Bank w odpowiedzi na wysoki poziom stóp procentowych w Polsce startuje z promocją „Kredyt Toyota Easy – 2022 Lato”. Klienci mogą liczyć na obniżone oprocentowanie finansowania nawet do 7,49% oraz nie muszą dokonywać wpłaty własnej. Promocja dotyczy zarówno aut nowych, jak i używanych.

Pobierz PDF
Wnętrze auta

Już ponad 40% klientów kupujących auto w kredycie Toyota Bank wybiera finansowanie z gwarancją raty

21 kwietnia 2022

Kredyt Toyota Easy GR (Gwarancja Raty) na zakup aut nowych i używanych oferowany przez Toyota Bank Polska, cieszy się coraz większą popularnością. Już ponad 40% klientów dokonujących zakupy samochodu Toyota bądź Lexus, decyduje się na finansowanie ze stałą stopą procentową, która daje gwarancję niezmienności raty przez cały okres umowy.

Pobierz PDF
Moto konto

Toyota Bank przedłuża promocję Tankuj Korzyści

1 lutego 2022

Toyota Bank wprowadza kolejną edycją autorskiej akcji promocyjnej „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”. Kierowcy aut dowolnej marki, posiadający Moto Konto, ponownie mogą uzyskać od 5 do 10% zwrotu wydatków na paliwo. Wysokość zwrotu uzależniona jest od utrzymania określonego salda na koncie, poziomu oszczędności w banku oraz realizacji wymaganych transakcji kartą. W edycji 2022, klienci po spełnieniu dodatkowych warunków otrzymają również premię za aktywność.

Pobierz PDF
Top Emploter header

Toyota Financial Services w gronie najlepszych pracodawców

21 stycznia 2022

Toyota Bank Polska oraz Toyota Leasing Polska działające w strukturze Toyota Financial Services (TFS), zdobyły prestiżowy certyfikat Top Employer. Znak ten wyróżnia firmy, które tworzą angażujące środowisko pracy, dbają o pracowników i ich rozwój oraz dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zarządzaniem.

Pobierz PDF

Kontakt prasowy

Maciej Sitarski

Agencja Komunikacji Medialnej MultiAN s.c.

maciej.sitarski@multian.pl
+48 511 414 178

Piotr Marszewski

Toyota Bank & Toyota Leasing

piotr.marszewski@toyotabank.pl


Do pobrania

Artykuły archiwalne