Kariera

Kariera

Oferujemy pracę w stabilnej, kierującej się wartościami Toyota Way organizacji, w przyjaznym zespole, w którym liczą się partnerskie relacje, kreatywność i praca zespołowa.

Nasza filozofia Toyota Way

Naczelną zasadą Toyoty jest służenie społeczeństwu poprzez świadczenie usług o najwyższej jakości. Dlatego zawsze kierujemy się wartościami dotyczącymi zarządzania i metodami prowadzenie interesów, które określamy wspólnym mianem „Toyota Way”.

Toyota Way jest dla ludzi z globalnej organizacji Toyota ideałem, standardem i przewodnikiem, i zawiera wartości, w które wierzymy:

Toyota Way Roztropność

Roztropność i ambicja

Przed podjęciem działań, tworzymy długoterminową wizję. Stawiamy czoła wyzwaniom z odwagą i kreatywnością, dzięki czemu urzeczywistniamy nasze marzenia.

Toyota Way - Praca zespołowa

Praca zespołowa

Stymulujemy rozwój osobisty i zawodowy, wykorzystujemy potencjał drzemiący w każdym z nas. W ten sposób maksymalizujemy jakość pracy indywidualnej i zespołowej.

Toyota Way Kaizen

Kaizen

Ciągle doskonalimy swoje działania. Dążymy ku innowacjom i ciągle ewoluujemy.

Toyota Way Genchi

Genchi genbutsu

Sięgamy do źródła i poznajemy fakty, by podjąć trafne decyzje. Dzięki temu realizujemy cele w optymalnym tempie.

Toyota Way Respekt

Respekt

Podchodzimy z głębokim zrozumieniem oraz szacunkiem do każdego człowieka. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania. W ten sposób zdobywamy zaufanie i lojalność naszych pracowników i klientów.

Trzy samochody Toyota na tle miasta

Aktualne oferty pracy

Stanowisko Rodzaj ofery Miejsce pracy Data wygaśnięcia
Specjalista ds. księgowości Praca Warszawa 2021-05-19