Kariera

Kariera

Oferujemy pracę w stabilnej, kierującej się wartościami Toyota Way organizacji, w przyjaznym zespole, w którym liczą się partnerskie relacje, kreatywność i praca zespołowa.

Nasza filozofia Toyota Way

Naczelną zasadą Toyoty jest służenie społeczeństwu poprzez świadczenie usług o najwyższej jakości. Dlatego zawsze kierujemy się wartościami dotyczącymi zarządzania i metodami prowadzenie interesów, które określamy wspólnym mianem „Toyota Way”.

Toyota Way jest dla ludzi z globalnej organizacji Toyota ideałem, standardem i przewodnikiem, i zawiera wartości, w które wierzymy:

Toyota Way Roztropność

Roztropność i ambicja

Przed podjęciem działań, tworzymy długoterminową wizję. Stawiamy czoła wyzwaniom z odwagą i kreatywnością, dzięki czemu urzeczywistniamy nasze marzenia.

Toyota Way - Praca zespołowa

Praca zespołowa

Stymulujemy rozwój osobisty i zawodowy, wykorzystujemy potencjał drzemiący w każdym z nas. W ten sposób maksymalizujemy jakość pracy indywidualnej i zespołowej.

Toyota Way Kaizen

Kaizen

Ciągle doskonalimy swoje działania. Dążymy ku innowacjom i ciągle ewoluujemy.

Toyota Way Genchi

Genchi genbutsu

Sięgamy do źródła i poznajemy fakty, by podjąć trafne decyzje. Dzięki temu realizujemy cele w optymalnym tempie.

Toyota Way Respekt

Respekt

Podchodzimy z głębokim zrozumieniem oraz szacunkiem do każdego człowieka. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania. W ten sposób zdobywamy zaufanie i lojalność naszych pracowników i klientów.

Trzy samochody Toyota na tle miasta

Toyota Bank Polska została wyróżniona certyfikatem HR

Toyota Bank została wyróżniona certyfikatem HR Najwyższej Jakości jako potwierdzenie dla pracowników oraz kandydatów, że TBP jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

certyfikat

Aktualnie brak ofert pracy.