Przyszłość mobilności kariera

Kariera

Oferujemy pracę w stabilnej, kierującej się wartościami Toyota Way organizacji. W przyjaznym zespole, w którym liczą się partnerskie relacje i kreatywność.

Przyszłość mobilności to Twoja przyszłość!

Przyszłość mobilności teaser

Jeśli nie chcesz, by Twoja kariera stała w miejscu lecz Twoja energia napędzała świat i przyszłość mobilności
dołącz do Toyota Financial Services oraz poznaj nasz zespół!

Sprawdź

Nasza filozofia Toyota Way

Naczelną zasadą Toyoty jest służenie społeczeństwu poprzez świadczenie usług o najwyższej jakości. Dlatego zawsze kierujemy się wartościami dotyczącymi zarządzania i metodami prowadzenie interesów, które określamy wspólnym mianem „Toyota Way”.

Toyota Way jest dla ludzi z globalnej organizacji Toyota ideałem, standardem i przewodnikiem, i zawiera wartości, w które wierzymy:

Toyota Way Roztropność

Roztropność i ambicja

Przed podjęciem działań, tworzymy długoterminową wizję. Stawiamy czoła wyzwaniom z odwagą i kreatywnością, dzięki czemu urzeczywistniamy nasze marzenia.

Toyota Way - Praca zespołowa

Praca zespołowa

Stymulujemy rozwój osobisty i zawodowy, wykorzystujemy potencjał drzemiący w każdym z nas. W ten sposób maksymalizujemy jakość pracy indywidualnej i zespołowej.

Toyota Way Kaizen

Kaizen

Ciągle doskonalimy swoje działania. Dążymy ku innowacjom i ciągle ewoluujemy.

Toyota Way Genchi

Genchi genbutsu

Sięgamy do źródła i poznajemy fakty, by podjąć trafne decyzje. Dzięki temu realizujemy cele w optymalnym tempie.

Toyota Way Respekt

Respekt

Podchodzimy z głębokim zrozumieniem oraz szacunkiem do każdego człowieka. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania. W ten sposób zdobywamy zaufanie i lojalność naszych pracowników i klientów.

Top Employer Kariera

Toyota Bank Polska została wyróżniona certyfikatem HR

Toyota Bank została wyróżniona certyfikatem HR Najwyższej Jakości jako potwierdzenie dla pracowników oraz kandydatów, że TBP jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.
 

Certyfikat 2023

 

Pracuj z nami

Zapraszamy do zespołu Toyota Financial Services!

Jesteśmy częścią międzynarodowej korporacji, która w swoich działaniach koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów finansowych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Usługi oraz produkty Banku skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, natomiast oferta leasingowa skupia się na wspieraniu finansowania zakupu samochodów Toyota i Lexus.

Aktualne oferty pracy dostępne są poniżej.
Zapraszamy również do zapoznania się z naszym profilem na portalu Pracuj.pl

Sprawdź profil