Top Emploter header

Dla prasy

Poręczne centrum prasowe dla dziennikarzy.

21.01.2022 r.

Toyota Financial Services w gronie najlepszych pracodawców

Toyota Bank Polska oraz Toyota Leasing Polska działające w strukturze Toyota Financial Services (TFS), zdobyły prestiżowy certyfikat Top Employer. Znak ten wyróżnia firmy, które tworzą angażujące środowisko pracy, dbają o pracowników i ich rozwój oraz dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zarządzaniem.

Toyota Bank oraz Toyota Leasing Polska dołączyły do grona ponad 1 800 najlepszych firm na całym świecie, które swoją polityką HR zapracowały na znak certyfikacji - Top Employer -wyróżniający organizacje stosujące najlepsze praktyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. To również potwierdzenie, że TFS jest rzetelnym i wiarygodnym pracodawcą, który docenia  zaangażowanie, pracę zespołową i wysoką jakość dostarczanych rozwiązań.

Sercem naszej odnoszącej sukcesy organizacji jest podejście oparte na wartościach Toyota Way oraz jednym zespole i wspólnym celu. Określają one naszą strategię i zapewniają przewagę konkurencyjną na rynku – mówi Bogdan Grzybowski, Prezes Zarządu Toyota Bank Polska.

Badanie przeprowadzone przez Top Employers Institute opiera się na wnikliwym kwestionariuszu obejmującym szereg kryteriów związanych z warunkami pracy w tym między innymi: strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, różnorodność i integracja.

Tom Employer prasa

 

- Okres pandemii to bardzo wymagający czas, pełen wyzwań i niepewności. Wymusił on na nas dostosowanie się do zupełnie innych realiów oraz oczekiwań pracowników. Wiele aktywności musieliśmy zacząć realizować w formule zdalnej i czasem w ograniczonym zakresie. Działania na rzecz zdrowych nawyków, wspieranie współpracy oraz zapewnienie dobrej komunikacji z pracownikami w czasach izolacji, są dla nas kluczowe. Otrzymanie tytułu Top Employer w czasie pandemii to szczególne wyróżnienie, które potwierdza, iż wysiłek jaki włożyliśmy w dostosowanie się do zmiennych warunków otoczenia, procentuje. To również ogromne zobowiązanie do kontynuowania działań w ramach strategii personalnej tak by zapewnić najwyższe standardy działania oraz utrzymać przyjazne środowisko pracy – mówi Monika Milani, Dyrektor HR w Toyota Bank Polska.
 

Informacja o Top Employer Institute:
Top Employers Institute jest globalnym autorytetem w zakresie badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. Pomagamy optymalizować najlepsze praktyki wzbogacając środowisko pracy. Dzięki programowi certyfikacji Top Employers Institute organizacje biorące udział w programie, zostają poddane walidacji, certyfikacji i uznawane są jako pracodawca z wyboru. Top Employers Institute został założony ponad 30 lat temu i certyfikował ponad 1 857 organizacji w 123 krajach. Certyfikowani Top Employers pozytywnie wpływają na życie ponad 8 milionów pracowników na całym świecie.

Pobierz artykuł w formacie PDF

Pobierz PDF
Logo Toyota Frozen

Kontakt prasowy

Maciej Sitarski

Agencja Komunikacji Medialnej MultiAN s.c.

maciej.sitarski@multian.pl
+48 511 414 178

Piotr Marszewski

Toyota Bank & Toyota Leasing

piotr.marszewski@toyotabank.pl