O nas

O nas

Poznaj bliżej usługi finansowe Toyoty

  Wstęp

  Toyota Financial Services Corporation (TFSC), posiadająca filie w ponad 30 krajach na całym świecie, koncentruje się w swych działaniach na dostarczaniu wysokiej jakości produktów finansowych dopasowanych do potrzeb Klientów Toyoty oraz sieci dilerskiej.

  Toyota Bank Polska S.A. oraz Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. wchodzą w skład Toyota Motor Corporation oraz Toyota Financial Services Corporation.

  Więcej informacji na temat Toyota Financial Services Corporation znajdziesz tutaj

  Historia Toyota Bank

  Toyota Bank Polska S. A. (TBP) prowadzi działalność na polskim rynku od 2000 roku. Właścicielem TBP jest niemiecka spółka Toyota Kreditbank GmbH z siedzibą w Kolonii.

  Oferta Banku skupia się głównie na wspieraniu finansowania zakupu samochodów Toyota i Lexus. Usługi Banku skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

  W 2007 roku Toyota Bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Dotychczasowa oferta Banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze, a także systemy obsługi poprzez Internet, telefon i SMS.

  Historia Toyota Leasing

  Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. (TLP) rozpoczęła działalność w 2002 roku, a jej jedynym udziałowcem jest Toyota Bank. Oferta leasingowa skupia się na wspieraniu finansowania zakupu samochodów Toyota i Lexus w zakresie leasingu operacyjnego i finansowego oraz najmu długoterminowego.