Karty płatnicze <br>Toyota Bank

Karty płatnicze
Toyota Bank

  • blisko Twoich potrzeb
  • komfortowa alternatywa dla gotówki
  • bezpieczeństwo

Karty płatnicze Toyota Bank

Po co wypychać portfel banknotami, jak możesz nosić przy sobie jedynie kartę i w przeciągu kilku sekund zapłacić nią za zakupy?

1. Oszczędność czasu

Karty Toyota Bank wyposażone są w technologię umożliwiającą płatności zbliżeniowe. Jest to szczególnie wygodne w sytuacjach, gdzie ważna jest szybkość dokonywanych transakcji. Poranny zakup kawy i gazety w drodze do pracy odbędzie się „błyskawicznie”, za dotknięciem dłoni.

2. W każdym miejscu

Jedna karta, a sprawdza się przy każdej okazji. Szybkie zakupy na stacji benzynowej, deser w kawiarni, czy impulsywny zakup drobnego gadżetu wszędzie tam, gdzie chcesz. Kartą płatniczą Visa Toyota Bank zapłacisz bez problemów zarówno w kraju jak i za granicą.

Rozliczanie transakcji zagranicznych

Pamiętaj, że transakcje dokonywane przy pomocy karty płatniczej w walucie innej niż polski złoty (PLN) podlegają procesowi przewalutowania. Transakcje dokonywane kartami płatniczymi Toyota Bank rozliczane są w polskich złotych. Transakcje przeliczane są po kursach organizacji płatniczej Visa. Jedynym kosztem związanym z operacją jest Prowizja za przewalutowanie transakcji zgodna z Tabelą Opłat i Prowizji. Jeśli chcesz sprawdzić sposób przeliczania kwoty transakcji na walutę rozliczeniową, skorzystaj z kalkulatora Visa: Currency Converter.

Jak skorzystać z kalkulatora?

3. Wygoda

Wypchany portfel w kieszeni, masa brzęczących drobnych monet, wieczne odpowiedzi sprzedawców: „Nie mam jak wydać”...  Zapomnij o tym! Nie potrzebujesz więcej gotówki! Wystarczy, że zbliżysz kartę Toyota Bank do czytnika, a dokonasz płatności.

4. Zakupy pod kontrolą:

Poprzez 24-godzinny dostęp do konta online na bieżąco monitorujesz swoje zakupy. Dzięki temu łatwiej zaplanujesz swój budżet i wydatki.