Bank w&nbsp;komórce?<br/> Zobacz, co&nbsp;potrafi!

Bank w komórce?
Zobacz, co potrafi!

   

  Jesteś zwolennikiem nowoczesnych technologii i chętnie korzystasz z aplikacji mobilnych. Nie zastanawiaj się więc nad pobraniem aplikacji przygotowanej przez bank – to niezwykle wygodna opcja, dzięki której możesz… zaoszczędzić. Sprawdź, co potrafi Toyota Bank w smartfonie.

  Aby móc korzystać z aplikacji mobilnej przygotowanej przez Toyota Bank, trzeba założyć np. Moto Konto – rachunek osobisty dedykowany kierowcom. Decydując się na takie rozwiązanie, można sporo zyskać – i nie chodzi wyłącznie o czas.

  Aplikacja mobilna – bank dostępny pod ręką

  Aplikacja mobilna to wyjście naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, którzy nie lubią marnować czasu na oczekiwanie na rozmowę z doradcą / opiekunem. Dysponując smartfonem lub tabletem, mają nie tylko pełny dostęp do rachunku osobistego, ale również mogą korzystać z dedykowanych produktów bankowych.

  Jako posiadacz Moto Konta musisz wykonać zaledwie kilka kliknięć, aby np. ubiegać się o linię kredytową, złożyć dyspozycję o kartę kredytową, założyć konto oszczędnościowe czy lokatę. Z łatwością dokonasz przelewu, zapłacisz za zakupy w sklepie itp.

  Nie tylko przelewy i kredyty…

  Bank w smartfonie to jednak nie tylko możliwość dokonywania przelewów czy zaciągania kredytów. Potwierdza to Toyota Bank, który przygotował specjalną aplikację Tankuj Korzyści dla wszystkich posiadaczy Moto Konta. O co chodzi?

  Instalując aplikację na telefonie, można otrzymać cashback – zwrot wydatków na paliwo wynoszący 5% lub 10%. Wyższa wartość dotyczy przede wszystkim tych kierowców, którzy należą do świata Toyoty lub w najbliższym czasie zamierzają do niego dołączyć, np. poprzez zakup nowej Toyoty / nowego Lexusa lub poprzez skorzystanie z dedykowanych sposobów finansowania zakupu pojazdów.

  Aplikacja banku w komórce – to się opłaca

  Nadal zastanawiasz się, czy warto instalować aplikację banku w komórce? Jest to rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści:

  • szybki dostęp do środków – nie musisz uruchamiać komputera, aby się zalogować; wystarczy uruchomić aplikację, wpisać PIN i gotowe
  • dostęp do dodatkowych profitów – mowa np. o programach lojalnościowych typu Tankuj Korzyści
  • stały podgląd salda – możesz w każdej chwili sprawdzić stan konta oraz otrzymywać powiadomienia o nowych wpływach na rachunek
  • jesteś na bieżąco – od razu dowiadujesz się o akcjach promocyjnych, nowych produktach, ofertach ograniczonych czasowo itp.

  Pamiętaj! Pobranie aplikacji mobilnej nic nie kosztuje, a korzystanie z niej jest bezpieczne – o ile zachowasz podstawowe środki ostrożności.