Chcesz przedłużyć gwarancję samochodu? <br />Sprawdź, co daje <br />Comfort Pay

Chcesz przedłużyć gwarancję samochodu?
Sprawdź, co daje
Comfort Pay

   

  Właściciele fabrycznie nowych pojazdów mogą korzystać z 2–3-letniej gwarancji producenta. Dla wielu kierowców taki okres jest zdecydowanie za krótki, dlatego poszukują sposobów pozwalających na wydłużenie gwarancji. Taką możliwość daje usługa Comfort Pay. Sprawdź, na czym polega.

  Gwarancja producenta pozwala uniknąć dużych kosztów związanych z usterką pojazdu wynikającą m.in. z wad fabrycznych. Obejmuje ona zwykle mechanikę samochodu (z pewnymi wyłączeniami), perforację blach itp. Problem w tym, że standardowa gwarancja obejmuje najczęściej okres 2 lat, a po tym czasie właściciel auta zobowiązany jest do pokrycia kosztów napraw we własnym zakresie. Aby tego uniknąć, producenci dają możliwość wykupienia dodatkowo płatnych pakietów przedłużających gwarancję – nawet do 5 lat czy do limitu kilometrów.

  W zależności od warunków umowy przedłużenie gwarancji może okazać się sporym wydatkiem. Ceny oscylują w szerokim zakresie, sięgając nawet do kilku tysięcy złotych. Nie da się ukryć, że jest to spory jednorazowy wydatek, który stanowi poważne obciążenie domowych finansów.

  Comfort Pay – dlaczego warto przedłużyć gwarancję?

  Usługa Comfort Pay niesie za sobą wiele korzyści dla właścicieli samochodów marki Toyota. Decydując się na takie rozwiązanie:

  • można dłużej jeździć autem na gwarancji producenta
  • cała procedura zostaje uproszczona do minimum – wszystkich formalności można dopełnić bezpośrednio u dealera
  • przedłużenie gwarancji można wykupić w dowolnym momencie – w trakcie trwania aktualnej gwarancji producenta
  • płatność za usługę można rozłożyć na 12 miesięcznych rat
  • można liczyć na odroczenie pierwszej płatności za miesiąc.

  Ile kosztuje Comfort Pay?

  Przedłużenie gwarancji to usługa płatna. Comfort Pay pozwala uniknąć jednorazowego dużego zobowiązania finansowego. Chociaż będzie wiązało się to z dodatkowymi opłatami, oprocentowanie na niskim poziomie oznacza przystępne koszty. RRSO wynosi 17,08%*.

  Przykład 1. Załóżmy, że przedłużenie gwarancji wyniesie 1500 zł. Wysokość miesięcznej raty to 136,06 zł.

  Przykład 2. Załóżmy, że koszt przedłużenia gwarancji wyniesie 2000 zł. Wysokość miesięcznej raty to wydatek rzędu 181,42 zł.

  Miesięczne raty są przystosowane do możliwości finansowych właściciela pojazdu, dzięki czemu nie stanowią dużego obciążenia

  Chcesz poznać szczegóły dotyczące usługi Comfort Pay? Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami lub dealerem Toyoty.

   

  *Reprezentatywny przykład dla kredytu Comfort Pay: cena finansowanej usługi 3 000 zł, całkowita kwota kredytu 3 000,00 zł, całkowity koszt kredytu 265,56 zł (obejmuje prowizję bankową 120,00 zł i odsetki 145,56 zł), okres umowy 12 miesięcy, miesięczna wartość raty 272,13 zł, oprocentowanie nominalne zmienne w skali rocznej 8,50%, RRSO 17,08%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 3 265,56 zł. Kalkulacja z dnia: 15.03.2017