Kiedy brak pieniędzy <br />na ferie...

Kiedy brak pieniędzy
na ferie...

Sprawdź, czy musisz rezygnować
z wypoczynku

   

  Zimowe ferie to okres, który Polacy najchętniej spędzają w górach. Problem w tym, że takie wyjazd stanowi poważny wydatek – szczególnie, jeśli urlop planowany jest za granicą. Czy brak pieniędzy oznacza rezygnację z marzeń o spędzeniu kilku zimowych dni i koniec białego szaleństwa na stokach? Sprawdź, jak wesprzeć swój domowy budżet.

  Wyjazd w góry zawsze wiąże się z dużymi kosztami. Chociaż ceny pobytu w polskich kurortach rozpoczynają się już od 1000 zł, zwykle trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 1500-1800 zł za osobę. Za granicą trzeba zapłacić jeszcze więcej. Pojawia się zatem pytanie, skąd wziąć pieniądze na zimowy urlop, gdy oszczędności nie są wystarczające?

  Gdy nie chcesz prosić o pożyczkę bliskich...

  Chociaż Polacy chętnie pożyczają pieniądze, zwykle nie korzystają z finansowej pomocy osób bliskich. Głównym powodem jest niechęć do bycia zależnym finansowo od innych i przyznawania się do swoich przejściowych kłopotów z pieniędzmi. W przypadku chęci pożyczenia pieniędzy na wyjazd przyczyną może być też fakt, że bliskie osoby mogą uznać go jako „zachciankę”.

  Szybka pożyczka bankowa na atrakcyjnych warunkach

  Chociaż większość osób planuje wyjazd na ferie zimowe z wyprzedzeniem, czasami decyzja o urlopie zapada spontanicznie. Gdy pojawia się cenowa okazja do tego, by spędzić kilka dni w górach, zapał studzi... brak wystarczających środków. W takiej sytuacji można skorzystać ze wsparcia finansowego oferowanego przez banki.

  Pożyczka nr 1 dostępna w ofercie Toyota Bank to możliwość uzyskania kwoty do 80 tys. zł z opcją rozłożenia na raty. Ich liczbę można elastycznie dostosować do swoich potrzeb i możliwości finansowych – tak, aby zaciągnięte zobowiązanie spłacić w wygodnym dla siebie terminie.

  Decydując się na Pożyczkę Nr 1, możesz liczyć na:

  • błyskawiczne rozpatrzenie wniosku – gdy bank wyda pozytywną decyzję pożyczkową, pieniądze trafią na Twoje konto jeszcze tego samego dnia
  • wysoką kwotę pożyczki – dzięki temu będziesz w stanie sfinansować pobyt w ekskluzywnym kurorcie dla całej rodziny
  • przystępne oprocentowanie – RRSO wynosi 10,82%*
  • atrakcyjne okresy spłaty – od 12 do 60 miesięcy.

  Kto może zaciągnąć pożyczkę?

  Pożyczka bankowa dedykowana jest wszystkim osobom, które spełniają kilka podstawowych warunków. Aby skorzystać z atrakcyjnej oferty Toyota Banku, należy:

  • być klientem banku z co najmniej 6-miesięczną historią
  • osiągać stały dochód – niezależnie od formy zatrudnienia
  • mieć dobrą historię kredytową.

  Uproszczona procedura oraz ograniczenie formalności do niezbędnego minimum sprawiają, że czas oczekiwania na pożyczkę jest bardzo krótki. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wyjątkowa okazja na spędzenie urlopu zimowego nie przepadnie.

  Promocja "Pożyczka Nr 1" polega na oferowaniu specjalnego oprocentowania oraz opłat i prowizji do pożyczki dla Klientów Toyota Bank spełniających warunki określone w Regulaminie Promocji (w ramach promocji Klient może otrzymać tylko jedną pożyczkę). Reprezentatywny przykład dla Promocji "Pożyczka Nr 1": całkowita kwota kredytu 7000,00 zł, całkowity koszt kredytu 1 170,20 zł (obejmuje prowizję bankową 350,00 zł i odsetki 820,20 zł), okres umowy 36 miesięcy, miesięczna wartość równej raty 226,95 zł, oprocentowanie nominalne zmienne w skali rocznej 7,00%, RRSO 10,82%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 8 170,20 zł. Kalkulacja z dnia: 15.09.2015 r.