Na czym polega usługa Comfort Pay dla kierowców?

Na czym polega usługa Comfort Pay dla kierowców?

   

  Sporym obciążeniem dla domowego budżetu mogą być wydatki związane z użytkowaniem samochodu, zwłaszcza te nieplanowane. Jednak usług związanych z serwisowaniem, ubezpieczaniem czy przedłużeniem gwarancji pojazdu nie musisz odkładać w czasie. Program Comfort Pay stanowi ułatwienie dla posiadaczy pojazdów dowolnej marki.

  Wiesz, że wizyta w warsztacie samochodowym jest nieunikniona. Spodziewasz się faktury serwisowej na kwotę minimum 500 zł. Pojawiają się dylematy, ponieważ jednorazowa płatność niekorzystnie wpłynie na domowy budżet. Co zrobisz? Możesz połączyć realizację usługi od ręki z atrakcyjnym sposobem jej sfinansowania. Wystarczy skorzystać z programu Comfort Pay, oferowanego przez Toyotę we współpracy z Toyota Bank. Powstał on z myślą o klientach indywidualnych, posiadających pojazd dowolnej marki. Usługi są wykonywane w Autoryzowanych Serwisach Toyoty. Pomoc w znalezieniu najbliższego miejsca zapewnia wyszukiwarka.

  Usługa od ręki

  Od 500 zł do 80 tys. zł - tyle wynoszą płatności finansowane w ramach programu Comfort Pay. Są one rozkładane na dogodne raty, maksymalnie 12. Pierwsza z nich zostaje odłożona w czasie, należy ją uregulować po miesiącu. Jeśli więc np. samochód był w naprawie, to do właściciela powróci sprawny jeszcze przed rozpoczęciem spłaty kredytu.

  Comfort Pay umożliwia sfinansowanie nie tylko naprawy uszkodzeń mechanicznych czy naprawy blacharsko-lakiernicze. W ten sposób przyznawane są też środki na przegląd i konserwację samochodu. Ponadto program obejmuje zakup i wymianę opon, a także zakup i montaż dowolnych akcesoriów i elementów wyposażenia dodatkowego. Istnieje też opcja sfinansowania zakupu polisy OC/AC oraz przedłużonej gwarancji na samochód.

  Wypłata całkowitej kwoty kredytu odbywa się w jednej transzy. Przelew trafia na rachunek bankowy sprzedawcy. Do przyznanej kwoty zostanie doliczona prowizja z tytułu udzielenia kredytu, która również jest kredytowana przez Toyota Bank. Szczegóły można sprawdzić korzystając z kalkulatora.

  Komfortowe warunki

  Załóżmy, że kwota za serwis samochodu wynosi 3,5 tys. zł. Standardowo trzeba ją uregulować jednorazowo. W przypadku Comfort Pay zostanie rozłożona na 12 rat. Klient zapłaci 291,67 zł lub 317,48 zł miesięcznie. Aktualnie oprocentowanie występuje w dwóch wariantach: 0 proc. i 8,5 proc. Pierwsze z nich jest dostępne w wybranych salonach dealerskich.

  W ramach programu nie ma możliwości podwyższenia kwoty przyznanego kredytu. Jednak nie występują ograniczenia związane z liczbą aktywnych umów Comfort Pay. To może okazać się sporym ułatwieniem dla realizacji planów. Przykładowo, finansowanie zostało przyznane na naprawę uszkodzeń mechanicznych. Właściciel pojazdu chce jeszcze w trakcie serwisowania dokupić nowe elementy wyposażenia. Żeby uzyskać kolejne środki w ramach programu, musi podpisać następną umowę.

  Program dla każdego

  Formalności załatwiane u dealera są ograniczone do minimum. Do uruchomienia programu potrzebujesz m.in. kopię faktury finansowanej usługi serwisowej, polisy OC/AC lub przedłużonej gwarancji. Kredyt ze zmienną stopą oprocentowania jest rozłożony na maksymalnie 12 rat. jednak Kierowca może spłacić kredyt, w dowolnym terminie, wcześniej niż zostało to ustalone w umowie.

  Program Comfort Pay stanowi atrakcyjne rozwiązanie, nie tylko dla posiadaczy samochodów marki Toyota. Największymi zaletami są odłożenie płatności w czasie oraz rozłożenie jej na raty. Można też przekonać się o jakości usług wykonywanych od ręki w Autoryzowanych Serwisach Toyoty.