Dystrybutor paliwa

Tańsze tankowanie z usługą cashback. Na czym polega?

12 listopada 2021

Rosnące ceny paliw na stacjach benzynowych skłaniają kierowców do poszukiwania oszczędności. Trudno jest jednak ograniczyć użytkowanie pojazdu, ponieważ dla niektórych osób bywa on narzędziem pracy. Istnieje jednak sprawdzony sposób – cashback w ramach programu lojalnościowego. Dowiedz się, na czym to polega.

Koszt tankowania 1 litra paliwa powoli przekracza granicę 6 zł. Dla osób, które codziennie korzystają z auta dość intensywnie, wydatki związane z tankowaniem stają się coraz wyższe. Niestety nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie sytuacja miałaby ulec poprawie, dlatego trzeba szukać opcji pozwalających na poczynienie oszczędności.

Cashback – na czym to polega?

Usługa cashback to nic innego jak możliwość uzyskania zwrotu części środków przy dokonywaniu konkretnej transakcji objętej warunkami promocyjnymi. Wysokość zwrotu uzależniona jest m.in. od spełnionych przez użytkownika warunków.

Jak cashback obniża koszty tankowania?

Okazuje się, że usługa cashback może pomóc w osiągnięciu realnych oszczędności w związku z tankowaniem pojazdu. To zasługa Moto Konta dostępnego w ofercie Toyota Banku, które daje dostęp do programu lojalnościowego Tankuj Korzyści. Dzięki temu każdy posiadacz takiego rachunku ma możliwość uzyskania zwrotu za tankowanie nawet do 10%. Wysokość zwrotu zależy m.in. od poziomu oszczędności zgromadzonych w banku, utrzymania określonego salda na rachunku osobistym czy dokonania transakcji kartą.

Warto przy tym podkreślić, że udział w programie lojalnościowym Tankuj Korzyści daje znacznie więcej. Dzięki niemu można np.:

  • uzyskać finansowanie samochodu marki Toyota lub Lexus na preferencyjnych warunkach,
  • otrzymać dodatkowy bonus za dołączenie do „świata Toyoty”,
  • skorzystać z bonów paliwowych po spełnieniu konkretnych warunków.

Moto Konto + cashback – czy to się opłaca?

Usługa cashback dająca możliwość poczynienia oszczędności na paliwie jest powiązania z kontem osobistym. Wiele osób zastanawia się, czy takie rozwiązanie pozwala na osiągnięcie realnych korzyści.

  • Prowadzenie Moto Konta jest bezpłatne po spełnieniu prostych warunków.
  • Korzystanie z programu lojalnościowego Tankuj Korzyści nie wiąże się z żadnymi opłatami.
  • Zwrot jest dokonywany na konto – niezależnie od tego, jak wysokie są ceny na stacjach paliw.
  • Nie trzeba posiadać samochodu marki Toyota / Lexus, aby skorzystać z usługi cashback.

Jak dołączyć do programu lojalnościowego?

Do programu lojalnościowego może dołączyć każdy właściciel rachunku osobistego Moto Konto. Musi tylko pobrać specjalną aplikację oraz dokonać rejestracji. Cała procedura zajmuje zaledwie kilka minut.

Warto przy tym podkreślić, że dostęp do aplikacji ma wiele innych zalet. Za jej pośrednictwem można łatwo sprawdzić wysokość przysługującego zwrotu czy bieżące saldo, a także wszystkie dokonane transakcje paliwowe. Wyświetlają się również informacje o aktualnych produktach finansowych i ofertach specjalnych.

Załóż Moto Konto, by zyskać dostęp do usługi cashback i wreszcie osiągać realne oszczędności podczas tankowania pojazdu.