Biały samochód

Wyprzedaż aut z rocznika 2021.
Czy w tym roku można liczyć na promocje?

14 grudnia 2021

Problemy z dostępnością fabrycznie nowych pojazdów sprawiły, że w wielu salonach samochodowych zrezygnowano z corocznej akcji wyprzedaży rocznika. Jednak Toyota niezmiennie nie zawodzi – w końcówce 2021 roku na miłośników pojazdów tej marki czeka wiele modeli dostępnych od ręki i tańszych nawet o kilkanaście tysięcy złotych. Poznaj szczegółowe informacje o tej promocji i sprawdź, jak korzystnie sfinansować zakup.

Wyprzedaż rocznika to akcja promocyjna, która z niecierpliwością wyczekiwana jest przez osoby planujące zakup fabrycznie nowego pojazdu. Pozwala na nabycie samochodu w idealnym stanie technicznym, najczęściej z zerowym przebiegiem – a to wszystko w cenie dużo niższej niż cena katalogowa. Jedyny „haczyk” tkwi w tym, że takie auto ma określony kolor nadwozia, wersję silnika czy wersję wyposażenia. Jednak dla osób, które nie mają specjalnych wymagań, to idealne rozwiązanie.

Wyprzedaż rocznika 2021 – modele Toyoty

2 listopada 2021 roku Toyota rozpoczęła akcję wyprzedaży rocznika, proponując zainteresowanym klientom atrakcyjne upusty cenowe. W zależności od wybranego modelu i ceny wyjściowej, rabaty sięgają rzędu nawet kilkunastu tysięcy złotych, co oznacza ogromne oszczędności.

Poniżej prezentujemy listę wybranych modeli oraz proponowane upusty cenowe:

  • Toyota Nowy Yaris – korzyść do 3600 zł,
  • Toyota Yaris Cross – korzyść do 6000 zł,
  • Toyota Corolla Sedan – korzyść do 4000 zł,
  • Toyota C-HR – korzyść do 7300 zł,
  • Toyota Camry – korzyść do 16 400 zł,
  • Toyota Highlander – korzyść do 23 900 zł.

Jeśli więc jesteś osobą zainteresowaną zakupem samochodu o dużej wartości rezydualnej, możesz liczyć na spore rabaty.

Wyprzedaż rocznika – ostatnia okazja na zakup niektórych modeli

Czy wiesz, że wyprzedaż rocznika 2021 to także ostatnia okazja, aby nabyć niektóre modele pojazdów? Za przykład może posłużyć Toyota Aygo, która w 2022 roku nie będzie już dostępna w sprzedaży. Nabywając jeden z modeli dostępnych w ramach wyprzedaży rocznika, można zaoszczędzić nawet do 4100 zł.

Auto z wyprzedaży możesz dogodnie sfinansować

Masz na oku konkretny model samochodu dostępnego w ramach wyprzedaży rocznika? Brak wystarczającej gotówki wcale nie musi być przeszkodą – u dilerów Toyoty możesz dopełnić wszystkich formalności.

Ciekawą opcją finansowania jest Kredyt niższych rat Toyota Easy dostępny w Toyota Banku – obecnie na promocyjnych warunkach z oprocentowaniem od 4,99% (RRSO 7,50%). Jego atutem jest nie tylko korzystne oprocentowanie, ale także:

  • niski wkład własny – już od 0% wartości pojazdu, dzięki czemu nie musisz nawet dysponować gotówką na start,
  • niska miesięczna rata – dzięki czemu jej spłata nie będzie nadmiernie ciążyć na domowych finansach,
  • możliwość wymiany auta po 3-4 latach bez angażowania środków własnych – dzięki czemu cały czas możesz jeździć pojazdem będącym na gwarancji producenta.

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących finansowania samochodów Toyota dostępnych w ramach wyprzedaży rocznika? Skontaktuj się z naszym doradcą – wspólnie wybierzecie rozwiązanie na miarę twoich potrzeb i oczekiwań.