Bordowa Toyota

Dla prasy

Poręczne centrum prasowe dla dziennikarzy.

16.01.2023 r.

Toyota Bank premiuje oszczędzających

Do 31 stycznia klienci Toyota Bank mają możliwość pomnożenia swoich nadwyżek finansowych na „Lokacie z premią”. Osoby posiadające konto w Toyota Bank, które zdecydują się na powiększenie salda depozytowego poprzez założenie Lokaty Sprint 180 dni mogą efektywnie zyskać, z odsetek i dodatkowej premii, 8,1% kwoty zainwestowanego kapitału.

Z trwającej akcji „Lokata z premią” mogą skorzystać wszyscy obecni klienci posiadający dowolne konto osobiste w Toyota Bank, które zasilą nowymi środkami, zwiększając tym samym saldo posiadanych środków pieniężnych na dzień 11.12.2022 r., a następnie założą Lokaty Sprint na 180 dni i utrzymają na nich depozyty przez co najmniej 110 dni

- Trwająca w Toyota Bank akcja „Lokata z premią” zachęca naszych Klientów do efektywnego zarządzania posiadanymi oszczędnościami i nietrzymania gotówki w domu, czy też na niskooprocentowanych rachunkach bankowych. Atrakcyjność naszej oferty depozytowej jest odpowiedzią na potrzeby Klientów, szczególnie teraz w zmieniających się warunkach rynkowych – mówi Piotr Marszewski, Kierownik Wydziału Marketingu w Toyota Bank Polska S.A.

W zależności od kwoty założonych Lokat Sprint na 180 dni można otrzymać premię od 200 do 300 zł. Premia jest przyznawana już w przypadku lokaty na minimum 25 000 zł. Lokata Sprint na 180 dni jest bazowo oprocentowana w wysokości 6,50%. W przypadku założenia depozytu na minimum 45 000 zł, po przystąpieniu do akcji poprzez rejestrację na stronie www.toyotabank.pl/lokata-z-premia, zyska się 300 zł premii, co efektywnie podniesie zysk z depozytu do poziomu 8,1 proc.

***

Toyota Bank oferuje szeroką gamę rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych, których posiadanie, po zasileniu nowymi środkami, uprawnia do skorzystania z bonusu w ramach akcji „Lokata z premią”. Z wszystkich usług Banku, w tym z lokat, można skorzystać poprzez System Bankowości Elektronicznej.

Pobierz artykuł w formacie PDF

Pobierz PDF
Logo Toyota Frozen

Kontakt prasowy

Maciej Sitarski

Agencja Komunikacji Medialnej MultiAN s.c.

maciej.sitarski@multian.pl
+48 511 414 178

Piotr Marszewski

Toyota Bank & Toyota Leasing

piotr.marszewski@toyotabank.pl