Aktualności

Aktualności

Bieżące informacje ze świata Toyota Bank.

  24.01.2020 r.

  Dostęp do Systemu Bankowości Elektronicznej

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że z przyczyn technicznych w dniu dzisiejszym 24.01.2020 r. występują problemy z zalogowaniem się do Systemu Bankowości Elektronicznej Toyota Bank.

  Za utrudnienia przepraszamy
  Z poważaniem,

  23.01.2020 r.

  Prace serwisowe w dniu 23.01.2020 r.

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że w dniu 23.01.2020 r. w godzinach 20:00 – 22:00 odbędą się planowe prace serwisowe. W tym czasie mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w dostępie do Systemu Bankowości Elektronicznej, Automatycznego Serwisu Telefonicznego, usługi tzw. szybkich płatności oraz autoryzacji płatności kartowych.

  Przepraszamy za wszelkie niedogodności.


  Z poważaniem,
  Zespół Toyota Bank

  17.01.2020 r.

  Prace serwisowe w dn. 19.01.2020 r.

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że w niedzielę 19.01.2020 r. w godzinach 20:00-21:00 odbędą się planowane prace serwisowe infrastruktury technicznej banku.
  W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do Systemu Bankowości Elektronicznej, Automatycznego Serwisu Telefonicznego i usługi tzw. szybkich płatności.

  Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

  Z poważaniem,
  Zespół Toyota Bank

  02.01.2020 r.

  Dostęp do usług banku 6 stycznia 2020 r.

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że 6 stycznia 2020 r. Infolinia nie będzie dostępna. System Bankowości Elektronicznej i Automatyczny Serwis Telefoniczny działają bez zmian.

  Z poważaniem,
  Zespół Toyota Bank

  12.12.2019 r.

  Zmiany dotyczące regulowania zobowiązań podatkowych

  Szanowni Państwo

  Od 1 stycznia 2020 roku zmieniają się przepisy dotyczące regulowania zobowiązań podatkowych.
  Każdy płatnik uzyska indywidualny numer rachunku podatkowego do wpłat VAT, PIT i CIT.
  Numer rachunku można wygenerować na stronie Ministerstwa Finansów lub sprawdzić w dowolnym Urzędzie Skarbowym.Indywidualny rachunek podatkowy płatnika będzie służył tylko do wpłat podatku. Zwroty, nadpłaty itp. będą realizowane dalej na rachunek bankowy płatnika.
  Więcej informacji znajdziesz tu: https://www.podatki.gov.pl/mikrorachunek-podatkowy/

  Uwaga!
  Jeśli na Państwa rachunku bankowym w Toyota Bank są zaplanowane przelewy lub zlecenia stałe do Urzędu Skarbowego z datą realizacji po 31.12.2019 (dotyczące podatków PIT, CIT lub VAT), to nie zostaną one zrealizowane!

  Prosimy o edycję lub ponowne zlecenie płatności zaplanowanych po 31.12.2019 r. i wskazanie poprawnego, indywidualnego rachunku podatkowego. Przed końcem roku udostępnimy Państwu wersję systemu bankowości elektronicznej zawierającą m.in. nową, dostosowaną do ww. zmian, formatkę przelewu podatkowego.

  Z pozdrowieniami
  Zespół Toyota Bank

  10.12.2019 r.

  Zmiana Tabeli Opłat i Prowizji dla Przedsiębiorców

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że od dnia 16 grudnia 2019 r. obowiązywać będzie nowa Tabela Opłat i Prowizji dla Przedsiębiorców. Zmiany Tabeli polegają na obniżeniu opłaty za wypłatę gotówki z bankomatu za granicą z Konta Firmowego z 3% min. 10 zł na 5 zł oraz obniżeniu opłaty za Aktywowanie usługi Bankowości Korporacyjnej z 200 zł na 50 zł. Z Tabeli usunięte zostały opłaty za wydanie dodatkowej karty identyfikacyjnej do Bankowości Korporacyjnej oraz opłaty za wydanie dodatkowego lub wymianę uszkodzonego czytnika.

  Nowa Tabela dostępna jest tutaj

  Z poważaniem,
  Zespół Toyota Bank

  30.10.2019 r.

  Zmiana Tabeli Opłat i Prowizji dla Klientów Indywidualnych

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informujemy, że od dnia 1 stycznia 2020 r. obowiązywać będzie nowa Tabela Opłat i Prowizji dla Klientów Indywidualnych. Zmiany Tabeli polegają na wycofaniu opłaty za wypłatę gotówki z bankomatu za granicą ze wszystkich rodzajów Kont w Toyota Bank oraz na obniżeniu  opłaty za wypłatę gotówki z bankomatu za granicą dla kart kredytowych z 3% min. 10 zł na 3% min. 7,50 zł.

  Nowa Tabela dostępna jest tutaj

  Z poważaniem,
  zespół Toyota Bank

  04.10.2019 r.

  Bezpieczeństwo w Bankowości Elektronicznej

  Szanowni Państwo,

  zachęcamy do zapoznania się z komunikatem opracowanym przez Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa Związku Banków Polskich.
  Komunikat zawiera ostrzeżenie dotyczące wyłudzania poufnych informacji w związku ze zmianami funkcjonowania bankowości elektronicznej wprowadzanymi przez banki na podstawie przepisów dyrektywy o usługach płatniczych (tj. PSD2). Jest on dostępny pod adresem https://zbp.pl/Aktualnosci/Wydarzenia/Wyludzanie-poufnych-informacji-zmiany-funkcjonowania-bankowosci-elektronicznej

  Z poważaniem,
  Zespół Toyota Bank

  09.09.2019 r.

  Zmiana sposobu logowania

  Szanowni Państwo,

  przypominamy, że zgodnie z wcześniejszymi komunikatami, od 14 września nie będzie możliwości zalogowania się do Bankowości Elektronicznej TOKENEM. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją nowego logowania TUTAJ 

  Z poważaniem,
  Toyota Bank Polska S.A.