Dla Prasy

Dla Prasy

Poręczne centrum prasowe dla dziennikarzy.

  24.01.2019 r.

  Indeksowane Konto Oszczędnościowe najlepszym rachunkiem oszczędnościowym 2018 roku

  Indeksowane Konto Oszczędnościowe oferowane przez Toyota Bank Polska, zostało uznane przez portal Bankier.pl za najlepszy rachunek oszczędnościowy w 2018 roku. Konto królowało w prestiżowych rankingach finansowego portalu aż przez 7 miesięcy ubiegłego roku. Rachunek daje gwarantowane oprocentowanie, a koszt jego prowadzania może wynosić 0 zł.

  W comiesięcznych rankingach kont oszczędnościowych sporządzanych przez portal finansowy Bankier.pl, Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank, zajęło aż siedmiokrotnie pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsze konta oszczędnościowe dla 10 000 zł bez dodatkowych warunków”.

  Wyróżniony produkt od Toyota Bank to dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe w szczególności przeznaczone dla osób, które unikają blokowania swoich środków na długich lokatach. Klient może założyć rachunek w kilka minut przez Internet, a warunki korzystania z niego, są niezwykle przejrzyste.

  Konto jest w pełni funkcjonalnym rachunkiem bankowym, a jeśli klient nie będzie wypłacał z niego środków, jego prowadzenie będzie darmowe.

  Od posiadaczy Indeksowanego Konta Oszczędnościowego, bank nie wymaga  również posiadania karty płatniczej, ani żadnej aktywności transakcyjnej. Ponadto klienci mogą korzystać z bogatej oferty lokat terminowych do Toyota Bank.

  - Jest nam niezmiernie miło, że nasze Indeksowane Konto Oszczędnościowe zostało docenione przez ekspertów jednego z najlepszych portali finansowych w Polsce. Mechanizm konta daje naszym Klientom gwarantowane oprocentowanie, którego wysokość odpowiadać będzie zawsze aktualnym trendom panującym na rynku pieniężnym. Jest to szczególnie istotne m.in. podczas obecnej stagnacji na rynku lokat - mówi Bartosz Suchecki, Product Manager Toyota Bank Polska.

  Więcej szczegółów znajduje się tutaj.

  Podsumowanie Rankingu:
  https://bit.ly/2szOa4c

  Pobierz pdf

  Kontakt prasowy