Odkryj pełnię mobilności - Poznaj ofertę finansowania TOYOTA Mobility

Odkryj pełnię
mobilności

STANDARD KREDYT MOBILITY

Rafał Wilk

CO DLA MNIE OZNACZA MOBILNOŚĆ?
PO PROSTU WOLNOŚĆ

- RAFAŁ WILK

Wsparcie w mobilności

Wsparcie w mobilności

Toyota pragnie być marką, która zapewnia swobodę poruszania się. Od lat oferujemy rozwiązania, które ułatwiają codzienne podróże i opracowujemy coraz doskonalsze narzędzia, dzięki którym znikają kolejne bariery. Jednymi z takich narzędzi są system Carospeed oraz zabudowa Mobility.

Wiemy, że auto to poważny zakup na dłuższy czas. Aby jeszcze bardziej ułatwić dostęp do mobilności każdemu, kto jej potrzebuje, stworzyliśmy promocyjną ofertę kredytu na jego finansowanie: Standard Kredyt Mobility z oprocentowaniem jedynie 7,99%*.

Specjalne warunki Standard Kredytu Mobility oznaczają dla Ciebie na przykład w okresie kredytowania na sześć lat oszczędność około 16 600 zł. To około 280 zł oszczędności miesięcznie.

*Reprezentatywny przykład dla promocyjnej oferty Standard Kredyt Mobility Wiosna Auta Nowe na zakup nowego samochodu w cenie 170580,00 zł, wpłata własna 111288,00 zł, czas obowiązywania umowy 60 miesięcy: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,79 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 59292,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 72910,20 zł, oprocentowanie zmienne 7,99 %, całkowity koszt kredytu 13618,20 (w tym prowizja 1,10 % (652,21 zł) odsetki 12965,99 zł), 60 miesięcznych rat równych w wysokości 1 215,17. Kalkulacja została dokonana na dzień 2024-04-12 na reprezentatywnym przykładzie. Wymóg zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczenia autocasco (AC) i z tytułu kradzieży (KR) dla kredytowanego samochodu, której kosztu nie da się przewidzieć - koszt niewliczony do RRSO.

Regulamin Promocji - auta nowe

Regulamin Promocji - auta używane

Znajdź Dilera
Carospeed

Carospeed

W osobowych modelach Toyoty wykorzystujemy system Carospeed Classic, który pozwala na przyspieszanie i hamowanie przy użyciu dźwigni umieszczonej pomiędzy kierownicą a lewarkiem automatycznej skrzyni biegów. System nie ingeruje w konstrukcję auta, a po jego demontażu samochód wraca do stanu fabrycznego.

Opłata za konwersję jest zawarta w cenie auta.

OBEJRZYJ FILM, W KTÓRYM TRZYKROTNY MISTRZ IGRZYSK PARAOLIMPIJSKICH W KOLARSTWIE RĘCZNYM POKONAŁ OGRANICZENIA SWOBODY RUCHU DZIĘKI TOYOCIE COROLLI TS KOMBI Z SYSTEMEM CAROSPEED

Carospeed
Toyota Proace City Mobility

TOYOTA PROACE CITY MOBILITY

KOMPAKTOWY VAN Z ZABUDOWĄ
DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Proace City Mobility to samochód przystosowany do przewozu osób na wózkach inwalidzkich. Nowa zabudowa wykorzystuje zalety modelu Proace City Verso, takie jak niski próg załadunku. Zabudowa została opracowana we współpracy z firmą Carpol.

Zabudowa Mobility jest przystosowana do modelu Proace City w osobowej odmianie Verso. W jej ramach podłoga tylnej części samochodu została obniżona, co pozwoliło uzyskać przedział w wysokości 142 cm, w którym można wygodnie przewozić pasażera siedzącego na wózku inwalidzkim. Ułatwia to także wprowadzenie osoby na wózku do wnętrza samochodu po luminiowej ramie, której rozłożenie na pełną długość oraz złożenie na pół odbywa się przy pomocy elektrycznych siłowników. Rampa jest przymocowana za pomocą zawiasów, dzięki czemu jej rozłożenie jest bardzo łatwe. Rozwiązanie to wymagało przeprojektowania tylnego zderzaka, którego środkowa część jest przymocowana do unoszonych tylnych drzwi.

Zabudowa mobility

*Reprezentatywny przykład dla promocyjnej oferty "Standard Kredyt Mobility Wiosna Auta Nowe" na zakup nowego  samochodu w cenie 170580,00 zł, wpłata własna 111288,00 zł, czas obowiązywania umowy 60 miesięcy: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,79 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 59292,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 72910,20 zł, oprocentowanie zmienne 7,99 %, całkowity koszt kredytu 13618,20 (w tym prowizja 1,10 % (652,21 zł) odsetki 12965,99 zł), 60 miesięcznych rat równych w wysokości 1 215,17  zł Kalkulacja została dokonana na dzień 2024-04-12 na reprezentatywnym przykładzie. Wymóg zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczenia autocasco (AC) i z tytułu kradzieży (KR) dla kredytowanego samochodu, której kosztu nie da się przewidzieć - koszt niewliczony do RRSO.

Szukasz finansowania?
Masz pytania?

Zostaw numer - oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Toyota Bank Polska za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

Na podstawie art. 13 i Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) niniejszym informujemy, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Toyota Bank Polska S.A. (dalej: TBP), 02-676 Warszawa, ul. Postępu 18 b. Kontakt z administratorem: numer telefonu: +48 22 488 5550,  adres e-mail: kontakt@toyotabank.pl. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: daneosobowe@toyotabank.pl;
  2. Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty oraz udzielenia informacji o produktach administratora, w związku z udzieloną zgodą na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO - zgoda), dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy lub do momentu wycofania udzielonej zgody.
  3. Pana/Pani dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom wspierającym TBP w procesach biznesowych i czynnościach bankowych, w tym podmiotom przetwarzającym dane osobowe na rzecz TBP tzw. procesorzy danych (np. dealerzy samochodowi, podmioty świadczące usługi z zakresu IT), jak również podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa.
  4. Każdej osobie której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  5. W każdej chwili przysługuje Pana/Pani prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych  – za pośrednictwem ww. kanałów kontaktu. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem wykorzystania danych w okresie, kiedy zgoda obowiązywała.
  6. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak podania danych uniemożliwia przedstawienie oferty i udzielenia informacji o produktach administratora.
  7. Pana/Pani dane osobowe nie będą przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.