Odkryj pełnię mobilności - Poznaj ofertę finansowania TOYOTA Mobility

Odkryj pełnię
mobilności

STANDARD KREDYT MOBILITY

Rafał Wilk

CO DLA MNIE OZNACZA MOBILNOŚĆ?
PO PROSTU WOLNOŚĆ

- RAFAŁ WILK

Wsparcie w mobilności

Wsparcie w mobilności

Toyota pragnie być marką, która zapewnia swobodę poruszania się. Od lat oferujemy rozwiązania, które ułatwiają codzienne podróże i opracowujemy coraz doskonalsze narzędzia, dzięki którym znikają kolejne bariery. Jednymi z takich narzędzi są system Carospeed oraz zabudowa Mobility.

Wiemy, że auto to poważny zakup na dłuższy czas. Aby jeszcze bardziej ułatwić dostęp do mobilności każdemu, kto jej potrzebuje, stworzyliśmy promocyjną ofertę kredytu na jego finansowanie: Standard Kredyt Mobility z oprocentowaniem jedynie 3,99%*.

Specjalne warunki Standard Kredytu Mobility oznaczają dla Ciebie na przykład w okresie kredytowania na pięć lat oszczędność około 11 160 zł. To około 190 zł oszczędności miesięcznie.

Oszczędność wyliczona w porównaniu ze Standard Kredytem na model Toyota Proace City Verso z zabudową Mobility w cenie 93530,00 zł, wpłata własna 9353,00 zł, czas obowiązywania umowy 60 miesięcy: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,90 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 84177,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 105983,40 zł, oprocentowanie zmienne 6,99 %, całkowity koszt kredytu 21806,40 (w tym prowizja 6,00 % (5050,62 zł) odsetki 16755,78 zł), 60 miesięcznych rat równych w wysokości 1766,39 zł.

Przeczytaj Regulamin Promocji

Znajdź Dilera
Carospeed

Carospeed

W osobowych modelach Toyoty wykorzystujemy system Carospeed Classic, który pozwala na przyspieszanie i hamowanie przy użyciu dźwigni umieszczonej pomiędzy kierownicą a lewarkiem automatycznej skrzyni biegów. System nie ingeruje w konstrukcję auta, a po jego demontażu samochód wraca do stanu fabrycznego.

Opłata za konwersję jest zawarta w cenie auta.

OBEJRZYJ FILM, W KTÓRYM TRZYKROTNY MISTRZ IGRZYSK PARAOLIMPIJSKICH W KOLARSTWIE RĘCZNYM POKONAŁ OGRANICZENIA SWOBODY RUCHU DZIĘKI TOYOCIE COROLLI TS KOMBI Z SYSTEMEM CAROSPEED

Carospeed
Toyota Proace City Mobility

TOYOTA PROACE CITY MOBILITY

KOMPAKTOWY VAN Z ZABUDOWĄ
DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Proace City Mobility to samochód przystosowany do przewozu osób na wózkach inwalidzkich. Nowa zabudowa wykorzystuje zalety modelu Proace City Verso, takie jak niski próg załadunku. Zabudowa została opracowana we współpracy z firmą Carpol.

Zabudowa Mobility jest przystosowana do modelu Proace City w osobowej odmianie Verso. W jej ramach podłoga tylnej części samochodu została obniżona, co pozwoliło uzyskać przedział w wysokości 142 cm, w którym można wygodnie przewozić pasażera siedzącego na wózku inwalidzkim. Ułatwia to także wprowadzenie osoby na wózku do wnętrza samochodu po luminiowej ramie, której rozłożenie na pełną długość oraz złożenie na pół odbywa się przy pomocy elektrycznych siłowników. Rampa jest przymocowana za pomocą zawiasów, dzięki czemu jej rozłożenie jest bardzo łatwe. Rozwiązanie to wymagało przeprojektowania tylnego zderzaka, którego środkowa część jest przymocowana do unoszonych tylnych drzwi.

Zabudowa mobility

*Reprezentatywny przykład dla Standard Kredytu Mobility w Promocji "Standard Kredyt Mobility" na zakup nowego samochodu w cenie 93530,00 zł, wpłata własna 9353,00 zł, czas obowiązywania umowy 60 miesięcy: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,91 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 84177,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 94852,20 zł, oprocentowanie zmienne 3,99 %, całkowity koszt kredytu 10675,20 (w tym prowizja 2,00 % (1683,54 zł) odsetki 8991,66 zł), 60 miesięcznych rat równych w wysokości 1580,87 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2021-08-31 na reprezentatywnym przykładzie. Wymóg zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczenia autocasco (AC) i z tytułu kradzieży (KR) dla kredytowanego samochodu, której kosztu nie da się przewidzieć - koszt niewliczony do RRSO.

Szukasz finansowania?
Masz pytania?

Zostaw numer - oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Banku.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej.

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Toyota Bank Polska Sp. z o. o., 02-676 Warszawa, ul. Postępu 18 b (TBP), numer telefonu: +48 22 488 5550, adres e-mail: kontakt@toyotabank.pl;
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych może Pan/Pani uzyskać mailowo pod adresem: daneosobowe@toyotabank.pl;
  3. Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu: Przygotowania i udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość w związku z udzieloną zgodą na przetwarzanie danych osobowych (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO), dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu zakończenia prowadzenia korespondencji w sprawie lub wycofania udzielonej zgody; Archiwalnych (dowodowych) na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, który jest prawnie uzasadnionym interesem realizowanym przez TBP (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO), dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji tego celu przez TBP.
  4. Pana/Pani dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom;
  5. Posiada Pan/Pani prawo żądania od TBP dostępu do danych, które Pana/Pani dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
  6. Posiada Pan/Pani uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).
  7. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego do spraw ochrony danych osobowych.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak podania danych oznaczonych gwiazdką (*) uniemożliwia prawidłową identyfikację osoby oraz udzielenie odpowiedzi przez TBP na przesłaną wiadomość.
  9. Pana/Pani dane osobowe nie będą przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.