Kobieta z dowodem osobistym

Dla prasy

Poręczne centrum prasowe dla dziennikarzy.

22.06.2022 r.

Toyota Bank wprowadza możliwość składania wniosków produktowych w 100% online

Toyota Bank Polska wsłuchując się w głos klientów, umożliwi im składanie wniosków produktowych całkowicie online. Pierwszym produktem, który będzie można założyć nie ruszając się sprzed ekranu komputera, będzie Moto Konto - rachunek osobisty dla kierowców aut wszystkich marek, ze szczególnymi korzyściami dla posiadaczy Toyoty lub Lexusa. Już niebawem, w ten sam sposób klienci założą także Indeksowane Konto Oszczędnościowe.

Proces wnioskowania online w Toyota Bank, jest prosty, intuicyjny i trwa dosłownie chwilę. Samo podpisywanie umowy produktowej odbywa się przy pomocy kodu SMS na bezpiecznej platformie Autenti. Dane klienta są z kolei uwierzytelniane poprzez weryfikację biometryczną. Tuż po założeniu rachunku, lokaty, czy też innego produktu on-line, wszelkie podpisane cyfrowo dokumenty, będzie można w prosty sposób pobrać na swoje urządzenie.

Moto Konto online


Pierwszym produktem Toyota Bank, który można założyć całkowicie online będzie Moto Konto. Teraz, aby je założyć, klienci potrzebują jedynie komputera z kamerą, telefonu oraz dowodu osobistego. Wystarczy wejść na stronę internetową Banku i złożyć wniosek on-line z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Nie trzeba oczekiwać już na kontakt ze strony Banku w sprawie wniosku ani umawiać się z kurierem w celu dostarczania dokumentów.

- Naszym celem jest digitalizacja procesów składania wniosków dotyczących większości oferowanych przez nas produktów. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów, ale także znaczące przyspieszenie świadczonych usług. Kolejnym produktem, o który będzie można wnioskować całkowicie przez Internet, będzie Indeksowane Konto Oszczędnościowe. Szczegóły podamy już niebawem – mówi Piotr Marszewski, Kierownik Wydziału Marketingu w Toyota Bank Polska.

Moto Konto dedykowane jest posiadaczom aut wszystkich marek, którzy dzięki akcjom promocyjnym Toyota Bank, chcą płacić mniej za paliwo oraz ograniczyć koszty związane z obsługą rachunku. Utrzymanie na koncie poziomu średniego miesięcznego salda w wysokości 1 000 zł lub depozytu w wysokości 2 500 zł, bądź też spłata rat za finansowanie auta w Toyota Financial Services z tego właśnie rachunku, są przepustkami do tego, aby Moto Konto było dla klienta rachunkiem darmowym. Narzędzie pozwala użytkownikom na wejście do świata Toyoty, a w szczególności do uczestnictwa w akcji promocyjnej Toyota Bank  „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”.

Pobierz artykuł w formacie PDF

Pobierz PDF
Logo Toyota Frozen

Kontakt prasowy

Maciej Sitarski

Agencja Komunikacji Medialnej MultiAN s.c.

maciej.sitarski@multian.pl
+48 511 414 178

Piotr Marszewski

Toyota Bank & Toyota Leasing

piotr.marszewski@toyotabank.pl