Czy pożyczka to dobra opcja, gdy potrzebujesz pieniędzy na nagły cel?

Czy pożyczka to dobra opcja, gdy potrzebujesz pieniędzy na nagły cel?

   

  Nieprzewidziane wydatki zawsze pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie. W przypadku braku wolnych środków, wiele osób rozważa skorzystanie ze wsparcia finansowego proponowanego przez banki. Gdy jednak czas nagli, warto zdecydować się na kredyt w formie pożyczki. Dlaczego?

  Pożyczka to rozwiązanie, dzięki któremu potrzebne pieniądze można otrzymać w krótkim czasie od złożenia wniosku. Jeżeli klient banku wykaże odpowiednio wysoką zdolność kredytową i pozytywnie przejdzie całą procedurę, może liczyć na solidny przypływ gotówki. Samą pożyczkę można spłacić na elastycznych warunkach, dostosowując liczbę rat do swoich możliwości finansowych.

  Dlaczego warto zdecydować się na pożyczkę?

  Pożyczka to korzystne rozwiązanie, z którego warto skorzystać w razie pilnej potrzeby finansowej.

  • Pieniądze na dowolny cel

  Środki uzyskane w ramach pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel. To świetna opcja dla osób, które nie mają sprecyzowanego jednego celu finansowego. Dzięki temu część pieniędzy można przeznaczyć np. na nieprzewidziany wydatek, a pozostałe środki np. na wakacyjny wypoczynek.

  • Ograniczenie formalności do minimum

  Standardowe kredyty często wiążą się z koniecznością dostarczenia wielu dokumentów, które potwierdzają m.in. zatrudnienie, wysokość osiąganych dochodów. Decydując się na pożyczkę, formalności zostają ograniczone do niezbędnego minimum.

  • Szybka decyzja pożyczkowa

  Z uwagi na to, że pożyczka dostępna jest w oparciu o uproszczone procedury, nie trzeba długo czekać na decyzję o przyznaniu środków. Dlatego pożyczka świetnie sprawdzi się w przypadku pilnego wydatku – szczególnie, że pieniądze można otrzymać jeszcze w tym samym dniu co złożony wniosek.

  • Wysokie kwoty pożyczki

  Niektóre oferty pożyczkowe pozwalają ubiegać się o dość wysokie kwoty – nawet do 80 tys. Dzięki temu pieniądze pozwolą na pokrycie kosztów nieoczekiwanego wydatku i jednocześnie zapewnią dodatkowy „zastrzyk” gotówki.

  Pożyczka nie musi być droga

  Wśród wielu osób panuje przekonanie, że pożyczka zwykle udzielana jest na mniej korzystnych warunkach finansowych. Tymczasem może okazać się tańszą alternatywą w porównaniu z wieloma kredytami na rynku. Przykładem jest np. Pożyczka Nr 1 dostępna w ofercie Toyota Banku. W rankingu TotalMoney.pl uplasowała się na pierwszej pozycji jako najlepsza i najtańsza pożyczka – z oprocentowaniem na poziomie zaledwie 7%, maksymalną kwotą do 80 tys. złotych, brakiem opłaty przygotowawczej i okresem spłaty od 12 do 60 miesięcy. Będąc klientem możesz się o nią ubiegać posiadając sześcio miesięczną historię w banku.

  Jeżeli więc pilnie potrzebujesz środków, sprawdź ofertę na pożyczki bankowe. Dokładnie przeanalizuj wszystkie warunki, dostosowując je do swoich potrzeb i oczekiwań. Być może tym razem to właśnie pożyczka bankowa będzie rozwiązaniem, którego szukasz?

     

  Promocja "Pożyczka Nr 1" polega na oferowaniu specjalnego oprocentowania oraz opłat i prowizji do pożyczki dla Klientów Toyota Bank spełniających warunki określone w Regulaminie Promocji (w ramach promocji Klient może otrzymać tylko jedną pożyczkę). Reprezentatywny przykład dla Promocji "Pożyczka Nr 1": całkowita kwota kredytu 7000,00 zł, całkowity koszt kredytu 1 170,20 zł (obejmuje prowizję bankową 350,00 zł i odsetki 820,20 zł), okres umowy 36 miesięcy, miesięczna wartość równej raty 226,95 zł, oprocentowanie nominalne zmienne w skali rocznej 7,00%, RRSO 10,82%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 8 170,20 zł. Kalkulacja z dnia: 15.09.2015 r.