Leasing 103 Highlander

Nowa Toyota Highlander
Na wielkie wyprawy

Sprawdź ofertę promocyjnego leasingu 103%

Zapraszamy na Dni Otwarte 22-27 lutego

Nowa Toyota Highlander w specjalnej ofercie Leasingu 103%

Odkryj wszystkie korzyści Leasingu 103%:

  • już od 0% wpłaty wstępnej,
  • suma opłat nawet 103%,
  • opłata wstępna od 0% do 40%,
  • okres umowy od 24 do 60 miesięcy,
  • dostępna procedura uproszczona,
  • oferta specjalna obowiązuje od 22.02-07.03.2021,
  • zapytaj Dilera o ubezpieczenie GAP Bezpieczny Leasing.

Dostosujemy warunki leasingu do Twoich indywidualnych wymagań. Będziesz mieć także możliwość zawarcia umowy leasingowej w procedurze
uproszczonej.

Znajdź Dilera

Moto Lokata Highlander

NOWA TOYOTA HIGHLANDER W LEASINGU 103%

DYSPOZYCJE ONLINE

Zachęcamy do korzystania z serwisu Dyspozycje online, który umożliwia wysłanie zgłoszeń dotyczących umów leasingu i najmu online – bez wychodzenia z domu.
 

DYSPOZYCJE.TOYOTALEASING.PL


Promocja „Leasing 103%” dotyczy umów Standard Leasingu z sumą rat leasingowych od 103% i posiadających następujące parametry finansowe: opłata wstępna 30% ceny pojazdu, okres leasingu 36 miesięcy, kwota wykupu 1% ceny pojazdu i dotyczy wyłącznie modelu Toyota Highlander. Promocja obowiązuje do dnia 7 marca 2021 r. (decyduje data złożenia wniosku leasingowego) oraz uruchomienie umowy leasingowej do 31 marca 2021. Finansujący zastrzega sobie prawo wcześniejszego zakończenia promocji. Dokładne szczegóły, w tym warunki skorzystania z promocji, dostępne są u Autoryzowanych Dilerów Toyoty. Przyznanie finansowania uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.