Zamów kontakt

Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw numer - oddzwonimy.

*
*
zwińrozwiń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Banku.

zwińrozwiń

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej.

Klauzula informacyjna

Oddzwaniamy zazwyczaj w ciągu 30 minut, od poniedziałku do piątku w godz. 9-20.

 • Do 10% zwrotu za paliwo
 • Atrakcyjne oferty specjalne i rabaty na samochody
 • Nawet 780 zł za dołączenie do świata Toyoty
Załóż konto Regulaminy

0
za konto

Moto Konto dla wszystkich zmotoryzowanych!

oszczędzaj przy każdym tankowaniu i zyskuj

Sprawdź jak Tankować Korzyści

Darmowe konto

Jeśli średniomiesięczne saldo w Moto Koncie wynosi 1000 zł
Jeśli średniomiesięczne saldo na lokatach wynosi 2 500 zł
Jeśli spłacasz raty finansowania Toyota Bank / Toyota Leasing

Zwroty za paliwo

Załóż Moto Konto,
zarejestruj się w aplikacji
Tankuj Korzyści i zyskaj:

10
zwrotu za paliwo
5
zwrotu za paliwo
Sprawdź warunki zwrotów

Szczegółowe warunki zwrotów
Wybierz

5 10
Średnie miesięczne
saldo na rachunku:
2 000 zł 4 000 zł
Średnie miesięczne
saldo depozytów:
10 000 zł 50 000 zł
Min. miesięczna kwota
transakcji kartą płatniczą
poza stacjami paliw:
500 zł 1 500 zł
5 10
Średnie miesięczne
saldo na rachunku:
2 000 zł 4 000 zł
lub
Średnie miesięczne
saldo depozytów:
2 500 zł 50 000 zł
Min. miesięczna kwota
transakcji kartą płatniczą
poza stacjami paliw:
250 zł 1 500 zł
5 10
Średnie miesięczne
saldo na rachunku:
2 000 zł 2 000 zł
lub
Średnie miesięczne
saldo depozytów:
2 500 zł 10 000 zł
Min. miesięczna kwota
transakcji kartą płatniczą
poza stacjami paliw:
250 zł 500 zł
Toyota C-HR Executive

Oferta limitowana w najniższej cenie!

Toyota C-HR Executive
CENA OD
125 900 zł
Kredyt SMARTPLAN: 1 125 zł/mc

Dowiedz się więcej

Szukasz finansowania? Masz pytania?

Zostaw numer - oddzwonimy.

*
*
zwińrozwiń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych Banku.

zwińrozwiń

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej.

Klauzula informacyjna

zwińrozwiń

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Toyota Bank Polska Sp. z o. o., 02-676 Warszawa, ul. Postępu 18 b (TBP), numer telefonu: +48 22 488 5550, adres e-mail: kontakt@toyotabank.pl;
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych może Pan/Pani uzyskać mailowo pod adresem: daneosobowe@toyotabank.pl;
 3. Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu: Przygotowania i udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość w związku z udzieloną zgodą na przetwarzanie danych osobowych (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO), dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu zakończenia prowadzenia korespondencji w sprawie lub wycofania udzielonej zgody; Archiwalnych (dowodowych) na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, który jest prawnie uzasadnionym interesem realizowanym przez TBP (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO), dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji tego celu przez TBP.
 4. Pana/Pani dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom;
 5. Posiada Pan/Pani prawo żądania od TBP dostępu do danych, które Pana/Pani dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
 6. Posiada Pan/Pani uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).
 7. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego do spraw ochrony danych osobowych.
 8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak podania danych oznaczonych gwiazdką (*) uniemożliwia prawidłową identyfikację osoby oraz udzielenie odpowiedzi przez TBP na przesłaną wiadomość.
 9. Pana/Pani dane osobowe nie będą przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Oddzwaniamy zazwyczaj w ciągu 30 minut, od poniedziałku do piątku w godz. 9-20.

Zwrot przy zakupie Toyoty lub Lexusa

Zwrot do

600

przy zakupie nowego lub używanego samochodu
Toyota / Lexus w sieci dilerskiej Toyota / Lexus
w kredycie lub leasingu od Toyota Bank / Toyota Leasing

Chcesz sprawdzić wszystkie korzyści?

Załóż konto

Aplikacja Tankuj Korzyści

Pobierz najnowszą wersję aplikacji i przekonaj się jak łatwo oszczędzać!
Monitoruj korzyści i maksymalizuj oszczędności.


Szybka rejestracja - obejrzyj video

Zwrot do 10% za paliwo oznacza wypłatę Premii do 10% łącznej wartości wykonanych w danym miesiącu transakcji bezgotówkowych z tytułu zakupu paliw wykonanych kartą płatniczą pod warunkiem spełnienia warunków uczestnictwa w Promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo (edycja 2020)”, dokonania co najmniej jednego logowania do aplikacji Tankuj Korzyści w miesiącu, w którym wypłacana jest Premia oraz posiadania przez Uczestnika Promocji samochodu dowolnej marki innej niż Toyota, Lexus, posiadania średniego salda Konta w miesiącu kalendarzowym w wysokości minimum 4 000 zł, posiadania średniego salda oszczędności w miesiącu kalendarzowym w wysokości minimum 50 000 zł a kwoty Transakcji dowolnych w miesiącu kalendarzowym wynoszą minimum 1500 zł; lub posiadania przez Uczestnika Promocji samochodu marki Toyota, bądź Lexus oraz aktywnej umowy Finansowania, posiadania średniego salda Konta w miesiącu kalendarzowym w wysokości minimum 2000 zł, posiadania średniego salda oszczędności w miesiącu kalendarzowym w wysokości minimum 10 000 zł a kwoty Transakcji dowolnych w miesiącu kalendarzowym wynoszą minimum 500 zł. Maksymalna kwota Premii wynosi 30 zł miesięcznie. Szczegóły warunków promocji w Regulaminie Promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo (edycja 2020)” dostępnym na www.toyotabank.pl.

Nawet 780 zł oznacza możliwość uzyskania Premii w wysokości do 180 zł zwrotu za transakcje paliwowe. Premia 600 zł jest wypłacana w 6 równych comiesięcznych częściach pod warunkiem spełnienia warunków uczestnictwa w Promocji „Tankuj Korzyści - oferty specjalne edycja 2020)“ oraz dokonania w okresie promocji zakupu z Finansowaniem nowego lub używanego samochodu marki Toyota lub Lexus w dowolnym autoryzowanym salonie sprzedaży Toyota lub Lexus na terenie RP w okresie nie krótszym, niż 1 miesiąc od daty aktywacji umowy Moto Konta i poinformowania Banku o fakcie zakupu z Finansowaniem. Uczestnikowi Promocji „Tankuj Korzyści - oferty specjalne edycja 2020)“.

Konto za 0zł - opłata za prowadzenie Moto Konta zwracana w przypadku utrzymywania minimalnego miesięcznego średniego salda konta w wysokości 1 000 zł lub minimalnego miesięcznego średniego salda lokat w wysokości 2 500 zł lub po dokonaniu z konta minimum raz w miesiącu spłaty raty kredytu samochodowego posiadanego w Toyota Bank Polska S.A. lub po dokonaniu z konta minimum raz w miesiącu spłaty raty z tytułu umowy leasingu w Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Średnie miesięczne saldo konta obliczane jest jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu. Średnie miesięczne saldo lokat to saldo środków zgromadzonych na innych rachunkach oraz na wszystkich posiadanych lokatach, obliczane jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu. Szczegółowe informacje o opłatach i prowizjach Moto Konta w Tabeli opłat i prowizji dla konsumentów dostępnej na www.toyotabank.pl.

Reprezentatywny przykład dla Kredytu SMARTPLAN na zakup nowego samochodu w cenie 77008,03 zł, wpłata własna 29611,48 zł, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,86 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 47396,55 zł, całkowita kwota do zapłaty 57513,73 zł, oprocentowanie zmienne 5,49 %, całkowity koszt kredytu 10117,18 (w tym prowizja 5,38 % (2549,93 zł) odsetki 7567,25 zł), 47 miesięcznych rat równych w wysokości 842,20 zł i ostatnią 48 ratą w wysokości 17930,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2020-07-22 na reprezentatywnym przykładzie. Wymóg zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczenia autocasco (AC) i z tytułu kradzieży (KR) dla kredytowanego samochodu, której kosztu nie da się przewidzieć - koszt niewliczony do RRSO.

Wysokość raty miesięcznej w Kredycie SMARTPLAN jest średnio o 40 procent niższa niż wysokość raty miesięcznej w Standard Kredycie oferowanym przez Toyota Bank na okres 3-4 lat. Przyznanie kredytu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Toyota Bank. Szczegółowe informacje o Kredycie SMARTPLAN i warunki finansowania dostępne są u Dilerów Toyoty. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.