Dla Prasy

Dla Prasy

Poręczne centrum prasowe dla dziennikarzy.

  16.11.2017 r.

  1000 zł premii od Toyota Bank z okazji Wyprzedaży rocznika 2017 w Toyocie

  Z okazji Wyprzedaży 2017 w salonach Toyota, klienci będą mogli skorzystać nie tylko z wysokich rabatów cenowych na zakup aut, ale także z atrakcyjnej promocji finansowania od Toyota Bank. Dotychczasowi posiadacze finansowania w Toyota Bank, otrzymają łącznie aż 1 000 zł premii za zakup kolejnej Toyoty w Kredycie SMARTPLAN. Dzięki dogodnemu połączeniu rabatów wyprzedażowych z atrakcyjną ofertą od Toyota Bank, klienci będą mogli zaoszczędzić od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych na zakupie auta oraz na jeszcze niższej racie miesięcznej.

  Pobierz pdf
  20.10.2017 r.

  Toyota Bank: 180 zł premii w nowej promocji dla przedsiębiorców

  „Zgarnij premię 180 zł z Toyota Bankiem“ to najnowsza promocja związana z Rachunkiem Firmowym, skierowanym do firm z sektora MSP. Bonus może otrzymać każdy przedsiębiorca który otworzy Rachunek Firmowy w Toyota Bank oraz przez trzy miesiące spełni dwa proste warunki aktywności. 

  Pobierz pdf
  03.10.2017 r.

  Bogdan Grzybowski nowym Prezesem Zarządu Toyota Bank Polska

  Rada Nadzorcza Toyota Bank Polska S.A. powierzyła Bogdanowi Grzybowskiemu kierowanie pracami Zarządu. Nowy Prezes posiada wieloletnie doświadczenie w polskim sektorze finansowym, a z Toyota Bank Polska oraz Toyota Leasing Polska związany jest od ponad 15 lat. Rada Nadzorcza banku wystąpiła już do Komisji Nadzoru Finansowego o wydanie stosownej zgody.

  Pobierz pdf
  25.09.2017 r.

  Toyota Bank: Podwójna promocja dla członków Klubu Korzyści

  Toyota Bank uruchamia kolejną promocję umożliwiając skorzystanie z Depozytu Plus na 6 miesięcy w ofercie specjalnej. Oprócz korzystnego i stałego oprocentowania na lokacie - 2,00% w skali roku, klienci mogą uzyskać dodatkową premię pieniężną o wartości 65 zł. Promocja jest elementem długofalowej akcji Klub Korzyści i tym razem skierowana jest wyłącznie do dotychczasowych klientów Banku.

  Pobierz pdf
  04.09.2017 r.

  Toyota Bank Polska uruchamia usługę 3D Secure

  Toyota Bank udostępnia swoim Klientom usługę 3D Secure - dodatkowe zabezpieczenie płatności kartą przez Internet, które zwiększa bezpieczeństwo transakcji online. Wprowadzenie nowoczesnego rozwiązania, jest podyktowane podążaniem banku za trendami rynkowymi oraz stale rosnącą popularnością e-zakupów w Polsce.

  Pobierz pdf
  19.07.2017 r.

  Leasing SMARTPLAN z nagrodą Laur Klienta – Odkrycie 2017

  Innowacyjne finansowanie samochodów oferowane przez Toyota Leasing Polska, otrzymało prestiżową nagrodę ‘Laur Klienta - Odkrycie 2017’ w kategorii Usługi Leasingowe. Podstawę oceny w tym najbardziej cenionym plebiscycie stanowią opinie samych klientów, zbierane w wieloetapowym sondażu przy współpracy z instytucją badawczą.

  Pobierz pdf
  10.07.2017 r.

  500zł premii za ponowny zakup samochodu w Kredycie SMARTPLAN od Toyota Bank

  Toyota Bank wprowadza nową promocję dla posiadaczy kredytu samochodowego na zakup nowych i używanych aut Toyoty. Teraz klienci za ponowne skorzystanie z finansowania w Kredycie SMARTPLAN na zakup kolejnej Toyoty otrzymają premię 500 zł. Z promocji można skorzystać już na sześć miesięcy przed zakończeniem dotychczasowego finansowania na samochód.

  Pobierz pdf
  30.06.2017 r.

  Nowy Prezes Zarządu Toyota Bank Polska

  Rada Nadzorcza Toyota Bank Polska S.A. podjęła decyzję o delegowaniu Członka Rady Nadzorczej Pana Georga Juganara do czasowego wykonywania obowiązków Prezesa Zarządu Banku. Obejmie on stanowisko szefa banku na okres trzech miesięcy - od 1 lipca do 30 września 2017 r.

  Pobierz pdf
  27.06.2017 r.

  Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści | Toyota Bank

  Toyota Bank wystartował z akcją promocyjną która umożliwia skorzystanie z Planu Depozytowego na 160 dni w ofercie specjalnej. Oprócz korzystnego oprocentowania na lokacie - 2,25% w skali roku, klienci mogą uzyskać dodatkową premię o wartości 100 zł – wystarczy, że spełnią kilka prostych warunków. Promocja jest elementem długofalowej akcji Klub Korzyści i skierowana jest zarówno do nowych jak i obecnych klientów.

  Pobierz pdf
  22.06.2017 r.

  Polecaj i zarabiaj z Rachunkiem Firmowym w Toyota Bank

  „Polecaj i zarabiaj” to najnowsza promocja w ramach Rachunku Firmowego Toyota Bank, skierowanego do firm z sektora MSP. Dzięki niej, przedsiębiorcy w zamian za rekomendację konta firmowego otrzymywać będą regularne premie pieniężne – nawet 1200 zł miesięcznie.

  Pobierz pdf
  12.06.2017 r.

  Toyota Leasing: opłata abonamentu RTV w ramach umów leasingowych

  Toyota Leasing Polska przypomina, że zgodnie z ustawą abonamentową, prawny obowiązek uiszczania abonamentu RTV od posiadanego w samochodzie radioodbiornika od dawna ciąży na leasingobiorcy. Firma nie nakłada na swoich klientów żadnego nowego obowiązku dotyczącego opłat związanych z abonamentem RTV w ramach zawieranych umów leasingowych. Toyota Leasing Polska nie pobiera także żadnych dodatkowych opłat z tego tytułu. Zapis w umowach nie jest nowy - został wprowadzony już w 2010 roku i od początku miał jedynie na celu rzetelne informowanie klienta.

  Pobierz pdf
  06.06.2017 r.

  Rada Nadzorcza Toyota Bank Polska odwołuje Prezesa Zarządu Banku

  Rada Nadzorcza Toyota Bank Polska S.A. odwołała Piotra Judę ze stanowiska Prezesa Zarządu Banku. Dotychczasowe obowiązki Prezesa tymczasowo pełnić będą dwaj Członkowie Zarządu.

  Pobierz pdf
  06.06.2017 r.

  Niższe oprocentowanie Linii Kredytowej dla firm w ofercie Toyota Bank

  W ramach najnowszej oferty Toyota Bank dla przedsiębiorców, wszyscy klienci którzy założą Rachunek Firmowy mogą uzyskać promocyjne oprocentowanie Linii Kredytowej dla swojej firmy. Jeśli przestawią warunki limitu kredytowego z którego korzystali dotychczas w innym banku, Toyota Bank obniży im oprocentowanie swojej oferty, nawet o 2 p.p. względem konkurencji.

  Pobierz pdf
  17.05.2017 r.

  Toyota Bank uruchamia „Klub Korzyści” dla aktywnych klientów

  Toyota Bank rozpoczyna długofalową akcję „Klub korzyści” dedykowaną lojalnym klientom wcześniejszych akcji realizowanych przy współpracy z Agora Performance. Osoby aktywnie korzystające z produktów Toyota Bank gromadzić będą specjalne punkty promocyjne, za które mogą otrzymać cenne nagrody. Do wygrania są premie pieniężne oraz 50 nagród rzeczowych, takich jak markowe tablety, smartwatche i smartfony, a także wycieczki o wartości 10 000 zł każda. Akcja potrwa do marca 2018 roku.

  Pobierz pdf
  10.04.2017 r.

  Indeksowane Konto Oszczędnościowe z nagrodą od Bankier.pl

  Indeksowane Konto Oszczędnościowe zdobyło pierwsze miejsce w kwietniowym rankingu przygotowanym przez portal finansowy Bankier.pl. Rachunek z oferty Toyota Bank którego obecne oprocentowanie wynosi 2,23 proc. w skali roku, okazał się najlepszy w kategorii kont oszczędnościowych bez dodatkowych warunków dla kwoty 10 000 zł. 

  Pobierz pdf
  06.04.2017 r.

  Toyota Bank ponownie z promocją "Bonus dla najlepszych"

  Po raz szósty Toyota Bank podwoi, a najlepszym prymusom potroi wartość odsetek ze środków zgromadzonych na młodzieżowym Koncie Click. Właśnie ruszyła tegoroczna edycja programu „Bonus dla najlepszych 2017”, w której premię pieniężną otrzyma każdy, kto pochwali się znakomitymi wynikami w nauce. Wyróżnieni uzyskają również szansę na przyznanie e-Karty upominkowej Apple Store lub Google Play o wartości 100 zł.

  Pobierz pdf
  16.02.2017 r.

  Zarabiaj z duetem korzyści – nowa promocja Toyota Bank

  Toyota Bank przy współpracy z Agora Performance startuje z promocją „Zarabiaj z duetem korzyści”. W ramach akcji bank uruchomił nową lokatę Plan Depozytowy na 160 dni ze stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku i rozpoczął tym samym dwuetapową promocję - „Duet lokat” oraz „Polecaj i zarabiaj”. Nowi klienci którzy skorzystają z oferty w ramach akcji, będą mogli - dzięki dogodnemu powiązaniu akcji promocyjnych - zarobić nawet 664 zł. W akcji mogą wziąć udział także dotychczasowi klienci Banku, którzy również mają możliwość wypracowania wysokiej premii. 

  Pobierz pdf
  15.02.2017 r.

  Plan Depozytowy na 160 dni – nowa lokata na 2,50 proc. w Toyota Bank

  Toyota Bank wprowadził do swojej oferty Plan Depozytowy na 160 dni – nową lokatę ze stałym oprocentowaniem 2,50 proc. w skali roku. Jeden klient może otworzyć aż 10 depozytów na łączną kwotę 130 000 zł. Lokata skierowana jest do wszystkich klientów, którzy posiadają bądź założą konto osobiste w Toyota Bank. 

  Pobierz pdf
  19.01.2017 r.

  Nowy Yaris już od 392 zł miesięcznie w Kredycie SMARTPLAN

  Toyota Bank wprowadził specjalną ofertę Kredytu SMARTPLAN na zakup nowej Toyoty Yaris. W ramach innowacyjnego finansowania, klienci spłacają jedynie tyle, ile wynosi spadek wartości pojazdu podczas jego użytkowania. Dzięki promocji, miesięczna rata za podstawową wersję tego miejskiego auta, wynosić będzie jedynie 392 zł.

  Pobierz pdf
  16.01.2017 r.

  Depozyty długoterminowe szansą zabezpieczenia finansowego Polaków

  Lokaty bankowe to wciąż najpopularniejszy sposób na oszczędzanie i zabezpieczenie przyszłości finansowej wśród Polaków. Na rynku jest coraz mniej bardzo atrakcyjnych ofert, a obserwowane obecnie niebezpieczne połączenie spadku tempa wzrostu gospodarczego oraz pojawiającej się inflacji, może wpłynąć niekorzystnie na wysokie stopy zwrotu z lokat bankowych. Czy należy się zatem przygotować na koniec korzyści z lokat? Okazuje się, że nadal bardzo efektywnym i bezpiecznym narzędziem do pomnażania oszczędności, są i nadal będą depozyty długoterminowe.

  Pobierz pdf