Dla Prasy

Dla Prasy

Poręczne centrum prasowe dla dziennikarzy.

  22.06.2017 r.

  Polecaj i zarabiaj z Rachunkiem Firmowym w Toyota Bank

  „Polecaj i zarabiaj” to najnowsza promocja w ramach Rachunku Firmowego Toyota Bank, skierowanego do firm z sektora MSP. Dzięki niej, przedsiębiorcy w zamian za rekomendację konta firmowego otrzymywać będą regularne premie pieniężne – nawet 1200 zł miesięcznie.

  Pobierz pdf
  12.06.2017 r.

  Toyota Leasing: opłata abonamentu RTV w ramach umów leasingowych

  Toyota Leasing Polska przypomina, że zgodnie z ustawą abonamentową, prawny obowiązek uiszczania abonamentu RTV od posiadanego w samochodzie radioodbiornika od dawna ciąży na leasingobiorcy. Firma nie nakłada na swoich klientów żadnego nowego obowiązku dotyczącego opłat związanych z abonamentem RTV w ramach zawieranych umów leasingowych. Toyota Leasing Polska nie pobiera także żadnych dodatkowych opłat z tego tytułu. Zapis w umowach nie jest nowy - został wprowadzony już w 2010 roku i od początku miał jedynie na celu rzetelne informowanie klienta.

  Pobierz pdf
  06.06.2017 r.

  Zmiana w Zarządzie Toyota Bank Polska

  Rada Nadzorcza Toyota Bank Polska S.A. odwołała Piotra Judę ze stanowiska Prezesa Zarządu Banku. Dotychczasowe obowiązki Prezesa tymczasowo pełnić będą dwaj Członkowie Zarządu.

  Pobierz pdf
  06.06.2017 r.

  Niższe oprocentowanie Linii Kredytowej w Rachunku Firmowym od Toyota Bank

  W ramach najnowszej oferty Toyota Bank dla przedsiębiorców, wszyscy klienci którzy założą Rachunek Firmowy mogą uzyskać promocyjne oprocentowanie Linii Kredytowej dla swojej firmy. Jeśli przestawią warunki limitu kredytowego z którego korzystali dotychczas w innym banku, Toyota Bank obniży im oprocentowanie swojej oferty, nawet o 2 p.p. względem konkurencji.

  Pobierz pdf
  17.05.2017 r.

  Toyota Bank uruchamia „Klub Korzyści” dla aktywnych klientów

  Toyota Bank rozpoczyna długofalową akcję „Klub korzyści” dedykowaną lojalnym klientom wcześniejszych akcji realizowanych przy współpracy z Agora Performance. Osoby aktywnie korzystające z produktów Toyota Bank gromadzić będą specjalne punkty promocyjne, za które mogą otrzymać cenne nagrody. Do wygrania są premie pieniężne oraz 50 nagród rzeczowych, takich jak markowe tablety, smartwatche i smartfony, a także wycieczki o wartości 10 000 zł każda. Akcja potrwa do marca 2018 roku.

  Pobierz pdf
  10.04.2017 r.

  Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank najlepsze według Bankier.pl

  Indeksowane Konto Oszczędnościowe zdobyło pierwsze miejsce w kwietniowym rankingu przygotowanym przez portal finansowy Bankier.pl. Rachunek z oferty Toyota Bank którego obecne oprocentowanie wynosi 2,23 proc. w skali roku, okazał się najlepszy w kategorii kont oszczędnościowych bez dodatkowych warunków dla kwoty 10 000 zł. 

  Pobierz pdf
  06.04.2017 r.

  Toyota Bank ponownie nagrodzi prymusów

  Po raz szósty Toyota Bank podwoi, a najlepszym prymusom potroi wartość odsetek ze środków zgromadzonych na młodzieżowym Koncie Click. Właśnie ruszyła tegoroczna edycja programu „Bonus dla najlepszych 2017”, w której premię pieniężną otrzyma każdy, kto pochwali się znakomitymi wynikami w nauce. Wyróżnieni uzyskają również szansę na przyznanie e-Karty upominkowej Apple Store lub Google Play o wartości 100 zł.

  Pobierz pdf
  16.02.2017 r.

  Zarabiaj z duetem korzyści – nowa promocja Toyota Bank

  Toyota Bank przy współpracy z Agora Performance startuje z promocją „Zarabiaj z duetem korzyści”. W ramach akcji bank uruchomił nową lokatę Plan Depozytowy na 160 dni ze stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku i rozpoczął tym samym dwuetapową promocję - „Duet lokat” oraz „Polecaj i zarabiaj”. Nowi klienci którzy skorzystają z oferty w ramach akcji, będą mogli - dzięki dogodnemu powiązaniu akcji promocyjnych - zarobić nawet 664 zł. W akcji mogą wziąć udział także dotychczasowi klienci Banku, którzy również mają możliwość wypracowania wysokiej premii. 

  Pobierz pdf
  15.02.2017 r.

  Plan Depozytowy na 160 dni – nowa lokata na 2,50 proc. w Toyota Bank

  Toyota Bank wprowadził do swojej oferty Plan Depozytowy na 160 dni – nową lokatę ze stałym oprocentowaniem 2,50 proc. w skali roku. Jeden klient może otworzyć aż 10 depozytów na łączną kwotę 130 000 zł. Lokata skierowana jest do wszystkich klientów, którzy posiadają bądź założą konto osobiste w Toyota Bank. 

  Pobierz pdf
  19.01.2017 r.

  Nowy Yaris już od 392 zł miesięcznie w Kredycie SMARTPLAN

  Toyota Bank wprowadził specjalną ofertę Kredytu SMARTPLAN na zakup nowej Toyoty Yaris. W ramach innowacyjnego finansowania, klienci spłacają jedynie tyle, ile wynosi spadek wartości pojazdu podczas jego użytkowania. Dzięki promocji, miesięczna rata za podstawową wersję tego miejskiego auta, wynosić będzie jedynie 392 zł.

  Pobierz pdf
  16.01.2017 r.

  Depozyty długoterminowe szansą zabezpieczenia finansowego Polaków

  Lokaty bankowe to wciąż najpopularniejszy sposób na oszczędzanie i zabezpieczenie przyszłości finansowej wśród Polaków. Na rynku jest coraz mniej bardzo atrakcyjnych ofert, a obserwowane obecnie niebezpieczne połączenie spadku tempa wzrostu gospodarczego oraz pojawiającej się inflacji, może wpłynąć niekorzystnie na wysokie stopy zwrotu z lokat bankowych. Czy należy się zatem przygotować na koniec korzyści z lokat? Okazuje się, że nadal bardzo efektywnym i bezpiecznym narzędziem do pomnażania oszczędności, są i nadal będą depozyty długoterminowe.

  Pobierz pdf
  06.12.2016 r.

  Akcja „Aktywni zyskują” – klienci Toyota Bank zarabiają potrójnie

  6 grudnia 2016 roku wystartowała akcja „Aktywni zyskują”, która jest zwieńczeniem

  całorocznej kampanii „Rok korzyści z Toyota Bank” realizowanej przy współpracy z Agora

  Performance. Stali Klienci zyskują potrójnie - za spełnienie warunków promocji otrzymają

  bowiem zysk z oprocentowania, premię w wysokości 50 zł oraz dodatkową miesięczną

  premię za wydatki na stacjach paliw.

  Pobierz pdf
  07.11.2016 r.

  „Tankuj korzyści do pełna” z Toyota Bank przez kolejny rok

  Toyota Bank przedłuża o kolejny rok znaną już z poprzednich lat kampanię promocyjną „Tankuj korzyści do pełna”. Dzięki temu, kierowcy aut dowolnej marki, którzy posiadają bądź założą Konto Jedyne, znów będą mogli uzyskać nawet 10% zwrotu wydatków na paliwo. Jeśli utrzymają określone saldo konta oraz oszczędności, a przy tym zrealizują wymaganą kwotę transakcji, w skali roku mogą zaoszczędzić nawet 600 zł.

  Pobierz pdf
  25.10.2016 r.

  Nawet 110 zł premii od Toyota Bank w promocji Comperia Bonus

  W najnowszej promocji Comperia Bonus dla Toyota Bank, klienci którzy założą Konto
  Jedyne oraz Plan Depozytowy na 130 dni ze stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku,
  otrzymają 100 zł premii. Aby otrzymać bonus, na lokacie należy zdeponować przynajmniej
  10 000 zł. Jeśli dodatkowo uczestnicy akcji zarejestrują się do promocji „Tankuj korzyści do
  pełna” z Toyota Bank, zarobią kolejne 10 zł. Zgłoszenia do promocji można dokonać do 30
  listopada 2016 roku

  Pobierz pdf
  03.10.2016 r.

  Rachunek Firmowy za 0 zł w Toyota Bank

  W ramach nowej oferty Toyota Bank, wszyscy klienci którzy założą Rachunek Firmowy i utrzymywać będą średnie miesięczne saldo na poziomie przynajmniej 25 000 zł, nie zapłacą za jego prowadzenie. Ponadto konto firmowe w Toyota Bank umożliwia wykonanie 1000 bezpłatnych przelewów (w tym również do ZUS i US) oraz limit w rachunku z indywidualnym oprocentowaniem i prowizją już od 0,25%.

  Pobierz pdf
  01.09.2016 r.

  Plan Depozytowy na 130 dni – nowa lokata na 2,50% w Toyota Bank

  Toyota Bank wprowadził do swojej oferty Plan Depozytowy na 130 dni – nową lokatę ze stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku. Jeden klient może otworzyć aż 10 depozytów na łączną kwotę 100 000 zł. Lokata skierowana jest do wszystkich klientów, którzy założą bądź posiadają już konto w Banku. 

  Pobierz pdf
  31.08.2016 r.

  Kontynuacja „Roku korzyści z Toyota Bank” z nową lokatą i polecaniem

  Toyota Bank przy współpracy z Agora Performance, kontynuuje długofalową kampanię pod hasłem „Rok korzyści z Toyota Bank”. W ramach akcji bank uruchomił nową lokatę Plan Depozytowy na 130 dni ze stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku i rozpoczął dwuetapową promocję - „130 dni z premią” oraz „Polecaj i zarabiaj”. Nowi oraz dotychczasowi klienci którzy skorzystają z oferty w ramach akcji, będą mogli - dzięki dogodnemu powiązaniu akcji promocyjnych - zarobić nawet 350 zł. Zgłoszenia do promocji można dokonać do końca września br.

  Pobierz pdf
  18.07.2016 r.

  Toyota Bank przyznał bonusy za dobre wyniki w nauce

  Kolejna edycja promocji Toyota Bank dla najlepszych uczniów cieszyła się jeszcze większą

  popularnością niż rok temu. Średnia ocen wszystkich uczestników akcji Bonus dla Najlepszych

  wyniosła 5,92, a najmłodszy z nich miał 13 lat.

  Pobierz pdf
  04.07.2016 r.

  Toyota Bank podnosi oprocentowanie Indeksowanego Konta Oszczędnościowego

  Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank to dedykowana klientom indywidualnym, oferta rachunku, którego oprocentowanie ustalane jest w oparciu o stopę WIBOR 3M. Unikalna na rynku konstrukcja produktu, daje gwarancję wysokich odsetek, umożliwiając jednocześnie elastyczny dostęp do gromadzonych środków. W ramach ostatniej aktualizacji stopy WIBOR 3M oraz specjalnego bonusu przyznawanego od Toyota Bank, klienci otrzymają 2.21 proc. odsetek w skali roku.

  Pobierz pdf
  18.05.2016 r.

  Kredyt SMARTPLAN najlepszym kredytem samochodowym według Comperia.pl

  Kredyt SMARTPLAN oferowany przez Toyota Bank, zdobył pierwsze miejsce w rankingu najlepszych kredytów samochodowych według porównywarki finansowej Comperia.pl. Głównym parametrem wyróżniającym tę ofertę na tle konkurencji, jest bardzo niska rata kredytowa oraz oprocentowanie nominalne wynoszące jedynie 5,99 proc. Kredyt SMARTPLAN to finansowanie, które jednocześnie pozwala na efektywny cykl wymiany auta na nowe, co 3-4 lata (TCM).

  Pobierz pdf
  17.05.2016 r.

  Toyota Bank z nową akcją promocyjną Money Mania

  Toyota Bank przy współpracy z Money.pl, rozpoczął akcję promocyjną Money Mania VI. Dzięki dogodnemu powiązaniu działań promocyjnych, uczestnicy akcji będą mogli zarobić przynajmniej na kilka sposobów. Wszyscy nowi klienci, którzy przystąpią do promocji, założą Konto Jedyne i Plan Depozytowy na 100 dni, a przy tym aktywnie korzystać będą z promocji „Tankuj korzyści do pełna” w Toyota Bank, mogą otrzymać premie sięgające łącznie nawet do 270 zł. 

  Pobierz pdf
  12.05.2016 r.

  Nowa gama usług u Dilera z finansowaniem Toyota Bank

  Toyota Bank poszerzył ofertę kredytu Comfort Pay o finansowanie usług związanych z ubezpieczaniem oraz przedłużaniem gwarancji samochodu. Dotychczas oferta obejmowała rozkładanie płatności za serwis samochodu na dogodne raty. Komfortowe odroczenie płatności, suma faktury rozkładana na 12 wygodnych rat czy minimum formalności realizowanych bezpośrednio u Dilera, to tylko niektóre z głównych zalet oferty Comfort Pay.

  Pobierz pdf
  07.04.2016 r.

  Modele hybrydowe z innowacyjnym finansowaniem od Toyota Bank i Toyota Leasing

  W najbliższy weekend - 9-10 kwietnia 2016 roku - podczas Dni Otwartych Hybryd w salonach Toyoty, promowane będą hybrydowe modele Toyoty, w tym najnowsza generacja modelu RAV 4 Hybrid. Dzięki finansowaniu w Kredycie SMARTPLAN od Toyota Bank, klienci będą mogli wyjechać z salonu nowym hybrydowym modelem już od 947 zł/mc. Przedsiębiorcy mogą natomiast skorzystać z oferty Leasingu SMARTPLAN od Toyota Leasing – nowe modele hybrydowe już od 468 zł netto/mc. Nowoczesne finansowanie pozwala na obniżenie miesięcznych rat, nawet o 40-60%. 

  Pobierz pdf
  05.04.2016 r.

  V edycja konkursu świadectw w ramach Konta Click od Toyota Bank

  Toyota Bank startuje z nową edycją konkursu dla uczniów - „Bonus dla najlepszych 2016”. Młodzi klienci banku mogą liczyć na 100 lub nawet na 200% dodatkowych odsetek ze środków pieniężnych gromadzonych na młodzieżowym Koncie Click. Ponadto, mogą otrzymać e-Karty prezentowe do salonów Empik. Aby skorzystać z licznych benefitów, wystarczy pokazać dobre oceny na świadectwie.

  Pobierz pdf
  14.03.2016 r.

  Nowy serwis internetowy Toyota Bank i Toyota Leasing

  Klienci Toyota Bank i Toyota Leasing już od 12 marca 2016 r. mogą korzystać z nowego serwisu internetowego. Poza odświeżeniem i dostosowaniem wyglądu do stylistyki stron Grupy Toyota, serwis wzbogacony został o nowe treści oraz funkcjonalności.

  Pobierz pdf
  01.02.2016 r.

  2,75% na nowej Lokacie na 100 dni od Toyota Bank

  Toyota Bank wprowadził do swojej oferty depozytowej nową Lokatę na 100 dni o stałym oprocentowaniu 2,75 proc. w skali roku. Jeden klient może otworzyć kilka depozytów na łączną kwotę aż 70 000 zł. Lokata skierowana jest do wszystkich klientów, którzy założą bądź posiadają już konto osobiste w Banku.

  Pobierz pdf
  29.01.2016 r.

  „Rok korzyści z Toyota Bank” dla nowych i obecnych klientów

  Toyota Bank przy współpracy z siecią afiliacyjną Agora Performance, rozpoczął długofalowe działania pod hasłem „Rok korzyści z Toyota Bank” i po raz kolejny udowadnia, iż docenia nie tylko nowych, ale również dotychczasowych aktywnych i lojalnych klientów. Akcja wspierana jest uruchomieniem tego samego dnia przez Bank najnowszej Lokaty na 100 dni z oprocentowaniem 2.75% w skali roku na kwotę nawet do 70 000 zł. Osoby które skorzystają z oferty w ramach akcji, będą mogły - dzięki dogodnemu powiązaniu akcji promocyjnych - zarobić przynajmniej na kilka sposobów. Zgłoszenia do promocji można dokonać jedynie do końca lutego br., natomiast na gromadzenie pakietu korzyści będzie czas aż do końca 2016 roku.

  Pobierz pdf
  11.01.2016 r.

  „Tankuj korzyści do pełna” – Toyota Bank zwraca swoim Klientom nawet 600 zł wydatków na paliwo

  Wraz z początkiem 2016 roku, Toyota Bank wprowadził najnowszą edycję znanej już z poprzednich lat promocji zwanej potocznie „zwrot za paliwo”. Oferta skierowana jest do kierowców aut dowolnej marki, którzy posiadają bądź założą Konto Jedyne. Jeśli do tego utrzymają określone saldo konta i będą korzystać z atrakcyjnych lokat oraz zrealizują wymaganą kwotę transakcji, mogą uzyskać nawet 10% zwrotu wydatków na paliwo. Regulamin promocji oraz zasady przyznawania zwrotów zostały uproszczone względem poprzednich edycji, a w skali roku można zaoszczędzić nawet 600 zł.

  Pobierz pdf